2018-05-16

Włosy

NOWOŚĆ! Mini szampony Bioxsine

Krótkie wypady za miasto, długo wyczekiwane wakacje, podróże służbowe – to jedne z wielu momentów gdy musimy pomyśleć o pakowaniu bagażu. Kosmetyczka, stanowiąca jego integralną część, potrafi często znacząco zwiększyć jego wagę. Dlatego marka Bioxsine wprowadza dwie wersje swojego kultowego szamponu w pojemności 100 ml. Dzięki nim nie będziemy musieli martwić się w podróży stanem naszych włosów, co szczególnie istotne jeśli dodatkowo zmagamy się właśnie z problemem ich wypadania. Zawarty w obu wersjach szamponu Biocomplex B11, ceniony ze względu na potwierdzoną klinicznie skuteczność sprawi, że z każdego wyjazdu wrócimy z mocniejszymi i gęstszymi włosami.

 

 

 
Szampon Bioxsine Dermagen 100 ml
Nowe mini opakowanie klasycznej wersji szamponu Bioxsine Dermagen to idealne rozwiązanie w podróży. Skutecznie wspomoże pielęgnację włosów, którą mogą zakłócić np: zmiana wody jaką je myjemy, rytmu dnia oraz, w dobie coraz popularniejszych dalekich podróży, znaczące zmiany klimatu, w którym przebywamy poza domem. Dzięki zawartości Biocomplex B11 szampon pomoże nam uporać się z problemem wypadania włosów, a także pobudzić ich wzrost by stały się mocniejsze i bardziej sprężyste. Zawarte w Biocomplex B11 cenne dla naszej skóry i włosów substancje takie jak: magnez, cynk, wapń, potas, żelazo, flawonoidy, kwas linolowy, kwas oleinowy i beta-sytosterol przy regularnym stosowaniu szamponu zwiększają gęstość włosów oraz wzmacniają aktywne mieszki włosowe.

Szampon Bioxsine Dermagen Forte 100 ml
Marka Bioxsine przygotowała propozycję także dla osób, które zmagają się z bardzo intensywnym wypadaniem włosów i nie mogą pozwolić sobie nawet na krótką przerwę w kuracji. Mini wersja szamponu Forte bazująca na ośmiokrotnie wzbogaconej formule Biocomplex B11 może towarzyszyć nam teraz w każdej podróży. Stężenie składników aktywnych zawartych w szamponie pomaga skutecznie, a jednocześnie szybko przeciwdziałać nawet intensywnemu wypadaniu włosów. Co więcej, dzięki zawartości procyjanidyn, szampon pobudza nowe cebulki włosów do wzrostu powodując zagęszczenie naszej fryzury.
 
Sugerowana cena szamponu Bioxsine Dermagen 100 ml: 17,5 pln
Sugerowana cena szamponu Bioxsine Dermagen Forte 100 ml: 22,5 pln
Produkty dostępne w aptekach i na: http://bioxsine.com.pl/ 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar