Diky

2007-02-07

SEKS

PODWÓJNA NATURA KOBIETY

Kiedy mężczyzna zachwyca się pięknem kobiecego ciała, oczyma wyobraźni błądzi po jego najskrytszych zakamarkach i marzy o dzikim seksie, wydaje się to całkowicie naturalne. Kiedy kobieta myśli o innej kobiecie, podziwia jej kształty, a nawet o niej fantazjuje, od raz jest postawiona w szeregu z lisbijkami, czy rzeczywiście tak jest?

To naturalne...
Nie każda kobieta, która fantazjuje o innej kobiecie, musi być od razu lesbijką. Nie ma nic dziwnego w tym, zdarza nam się podziwiać kształty innych kobiet zwłaszcza tych sławnych i pieknie wyrzeźbionych. Nie ma się na prawdę czemu dziwić, gdy kobiety podziwiają posągowe kształty Naomi Campbell czy krągłości Scarlett Johansson. To zupełnie normalne. Kobiece ciało przecież niemalże od zawsze było obiektem zachwytu, inspiracją dla artystów... nie wspominając już o tym, że stanowi symbol piękna.

Są wszędzie...
Ciało kobiety – właśnie z postawioną na pierwszym planie kobiecością – towarzyszy nam na co dzień: widoczne jest na billboardach, w reklamach. Na każdym kroku spotykamy się z wizerunkami kobiet – i to w dodatku kobiet, które mają kusić swoją cielesnością, emanować seksem. To właśnie my, przeciętny pan Kowalski i pani Kowalska, czy tego chcemy czy nie, zwracamy uwagę na te wszystkie ciała, które ukazują nam się po tysiąc razy dziennie, wszędzie: w telewizji, na plakatach, w gazetach...a to natomiast może działać na fantazje seksulane kobiet.

Dlaczego marzymy o niej...
Powodów, dla których w fantazjach pań pojawiają się inne panie, jest sporo. Jednym z nich jest fascynacja kobiecym ciałem, które niektórym paniom może wydać się równie ciekawe, a nawet o niebo ciekawsze, aniżeli ciało mężczyzny. Dla innych kobiet seks z przedstawicielką tej samej płci jest niczym więcej, jak po prostu kolejnym erotycznym marzeniem, pozostającym w sferze wyobraźni tak samo, jak seks z Bradem Pittem czy innym znanym przystojniakiem. W jeszcze innym przypadku kobieta trafia do damskich fantazji w trójkącie z mężczyzną – wówczas to para kobieta-mężczyzna skupia się na dostarczeniu maksymalnej przyjemności fantazjującej. Oczywiście za każdym razem w grę wchodzą także indywidualne czynniki oraz... ciekawość, czy rzeczywiście kobieta potrafi w taki sposób pieścić ciało innej kobiety i dać jej taką rozkosz, jakiej nigdy nie zapewni jej mężczyzna.

Ciekawa jestem, czy właśnie tobie zdarza się myślenie o innej kobiecie, której kształty są idealne i bardzo ponętne? Seksualne fantazje stanowić mogą ciekawe urozmaicenie naszego intymnego życia i tylko od nas zależy, czy pozostawimy je w sferze wyobraźni, czy też postanowimy przekonać się, jak mają się wyobrażenia do rzeczywistości...

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar