2018-04-26

Włosy

NOVA Kosmetyki - i włos Ci z głowy nie spadnie!

Miękkie, puszyste i zadbane włosy to wizytówka każdej kobiety. W wypracowaniu takiego efektu pomogą profesjonalne, naturalne preparaty marki NOVA Kosmetyki!

Długie czy krótkie, blond czy ciemne, gładko zaczesane czy luźno rozpuszczone - nieważne, jak lubisz nosić swoje włosy, liczy się to, by pasma były silne, błyszczące i zadbane. Sekretem osób, mogących poszczycić się taką fryzurą jest odpowiednio dobrana pielęgnacja, której podstawą są naturalne kosmetyki. Zawarte w nich aktywne substancje oczyszczają skórę głowy, wzmacniają pasma, naprawiają mikrouszkodzenia. Warto zatem zaprzyjaźnić się z naturalnymi produktami marki NOVA Kosmetyki, które dzień po dniu pielęgnują, wzmacniają, upiększają!
 
 
 
 
Więcej objętości...
Cienkie, delikatne i osłabione włosy to problem, który dotyka coraz szerszego grona kobiet. Z takich pasm trudno wyczarować nienaganną fryzurę do pracy, na randkę czy spotkanie z przyjaciółkami. Na szczęście można liczyć na profesjonalne wsparcie marki NOVA Kosmetyki, która ma w swej ofercie szampon do włosów cienkich z linii GoCranberry. Specjalnie dobrane składniki: ekstrakt z owoców żurawiny, napar z chmielu i amli, D-panthenol czy witamina E regenerują włosy i zagęszczają włosy, zapewniając efekt niczym z salonu!

Więcej siły...
Pasma wymagające nawilżenia nie muszą przysparzać samych problemów - wystarczy tylko postawić na produkty, które dzięki naturalnym składnikom zatrzymują wilgoć w strukturze włosa, sprzyjając intensywnej naprawie. Zadanie to idealnie wypełnia odżywka Nawilżanie z linii GoCranberry. Zawarty w niej wyciąg z aloesu zapobiega wysuszeniu pasm, olejek żurawinowy i winogronowy nadają im miękkości i zdrowego wyglądu, a D-panthenol zapewnia kompleksową ochronę. Profesjonalna pielęgnacja włosów nigdy nie była tak przyjemna!
 
Więcej blasku!
Zniszczone, postrzępione końcówki raczej nie dodają uroku... Na szczęście jest Kuracja rewitalizująca - specjalna maska z linii GoCranberry. Kosmetyk łączy w sobie siłę olejków abisyńskiego i lnianego, które wzmacniają nawet bardzo zniszczone pasma. Z kolei napar z chmielu głęboko i trwale odżywia włosy. Wreszcie olejek żurawinowy przywraca fryzurze zjawiskowy blask- dzień po dniu!
 
NOVA Kosmetyki to pielęgnacja inspirowana naturą, której efekty zachwycają już po pierwszym użyciu. Czy twoje włosy są gotowe na rewolucję?
 
Produkty dostępne na www.novakosmetyki.pl 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar