2018-04-12

Buty

TOMS x Clare V. wspierają kobiety

Kalifornijskie marki : TOMS i  projektantka Clare V. łączą siły ! Efektem kolaboracji będzie kapsułowa kolekcja, łącząca wyjątkowy design i miłość do rodzimego miasta – Los Angeles.

Wachlarz inspiracji Clare Viver jest szeroki – od wspomnień letnich wakacji spędzonych na francuskiej prowincji, aż po zimowe dni w skąpanym słońcu L.A. Kolekcja TOMS x Clare V. sprowadza je do wspólnego mianownika, łącząc klasyczny dziewczęcy look z hipsterskim luzem. Clare V. bawi się kolorami, fakturą i materiałem nadając kultowym modelom butów TOMS zupełnie nowy charakter!
 
Co więcej, kolekcja ma za zadanie wspierać kobiety. Część dochodu ze sprzedaży butów TOMS x Clare V. zostanie przekazana na rzecz projektu MADE by DWC zainicjowanego przez Downtown Women Center. Akcja ma na celu wspieranie kobiet, które zetknęły się wcześniej z bezdomnością. Projekt ma za zadanie dać im szansę na nowe, lepsze życie – rozwinąć swoje talenty i zdobyć szansę na dobrą pracę. Oprócz tego, standardowo TOMS za każdą sprzedaną parę butów przekaże jedną parę dzieciom w potrzebie.
 
Kolekcja TOMS x Clare V. jest dostępna w sprzedaży od 11 kwietnia i składa się z 8 modeli butów. Obuwie można nabyć na stronie www.toms.com i w sklepach producenta na całym świecie.
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar