Diky

2007-02-10

ROZRYWKA

NAJBARDZIEJ ROMANTYCZNY FILM WG CIEBIE?

Lista ta będzie się powiększała codziennie o nowe pozycje...może i Ty masz swój wybrany film? podaj nam jego tytuł i krótko napisz dlaczego właśnie ten film.

Lista romantycznych filmów wg nas:
1. Dirty Dancing - film ponadczasowy, każdy znajdzie w nim coś dla siebie; taniec, spontaniczność, miłość...- propozycja Anny Glas z Kielc.

2. List w butelce - zachwyciło mnie w nim morze, tajemnica, butelka. Doskonały film, który mimo swojego zakończenia chce wierzyć w jedną wielką miłość. I to jest piękne...- propozycja Małgorzaty Stępień z Warszawy.

3. Usłane różami - doskonały romantyczny film, na każdą porę roku i dla każdego. Każda z nas marzy o chociaż jednym dniu usłanym różami...- propozycja Katarzyny Margolik z Warszawy.

4. Monsunowe Wesele - każdy kto obejrzy ten film zostanie wzbogacony o nowe marzenia... - propozycja Katarzyny Lipińskiej z Wrocławia.

5. Dlaczego Nie! - romantyczna bajka, w której każda dziewczyna chciałaby się odnaleźć, nie każdej jest to dane, więc dlatego fajnie jest zatopić się choć w kinie w takim świecie...- propozycja Marty Jędrzejczyk z Poznania.

6. Jak stracić chłopaka w 10 dni - pełna humoru i romantyzmu komedia. Na mnie zrobiła niezatarte wrażenie...- propozycja Weroniki z Korbielowa.

7. Uwierz w ducha - doskonała gra aktorska, niespotykana fabuła jak na te czasy, świetna muzyka i trzeba uwierzyć w ducha, polecam...- Monika Strzelewska z Gliwic.

8. Romeo i Julia - opis nie jest chyba konieczny; książka, film, aktorzy, muzyka, dialogi...po prostu prawdziwa romantyczna miłość...- Klaudia Nowak z Gdańska.

CZEKAMY NA WASZE MAILE DO KOŃCA MIESIĄCA.
Z dniem 1 marca wielkie rozwiązanie!!!

Napisz do mnie !!! Ewa Kuzera
na każdy mail odpowiem! zapraszam!

PŁEĆ MĘSKA TEŻ MILE WIDZIANA

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar