2018-04-05

Włosy

Doc Color – pierwsza i jedyna koloryzacja bez wody

Linia DOC COLOR włoskiej marki Jean Paul Mynè to pierwsze i jedyne farby do trwałej i półtrwałej koloryzacji włosów, z których składu całkowicie wyeliminowano wodę!

 

 

 

 


Jak nie woda to co?
Woda w procesie koloryzacji zwykle służy uzyskaniu kremowej konsystencji mieszanych składników, dodatkowo jest nośnikiem dla pigmentu, jednak wraz z wysuszeniem włosów ślad po niej znika, i „nici” z nawilżenia… W laboratoriach Jean Paul Mynè podjęto próbę wyeliminowania wody ze składu farb i zastąpiono ją, uwaga… Aloesem!
 
Co to daje?
O cudownych właściwościach aloesu pisano już wiele, dlatego nikogo nie trzeba będzie przekonywać, że zastąpienie wody aloesem w procesie koloryzacji włosów wniesie wiele dobrego!  Mała zmiana, acz wielka różnica – okazało się , że użycie aloesu znacząco poprawiło krycie, intensywność i przede wszystkim trwałość koloru. Delikatna formuła okazała się w pełni bezpieczna zarówno dla włosów jak i skóry głowy. Co więcej DOC COLOR działa odżywająco i nawilżająco, co przekłada się na połysk włosów poddanych koloryzacji Jean Paul Mynè.
 
Wegańska koloryzacja 
Paleta DOC COLOR to 72 intrygujące odcienie, które wyzwala specjalna emulsja aktywująca DOC ACTIV ENZYME. W zależności od tego jak trwały efekt chcemy osiągnąć, możemy sięgnąć po jeden z 5 rodzajów emulsji, której skład został oparty o naturalne oleje roślinne, spirulinę oraz wyciągi z papai i ananasa. 
 
DOC OLEODEC z kolei jest pierwszą bezamoniakową, olejną, rozjaśniającą kąpielą odbarwiającą. Skuteczny w rozjaśnianiu włosów, a przy okazji bezpieczny dla stylisty, bezwonny i bezbarwny specyfik jest w pełni bezinwazyjny, także dla skóry głowy. Zawiera cenne oleje ochronne i nawilżające, takie jak olej ryżowy, oliwa z oliwek, olej arganowy, olej babassowy i olej z mydlnicy lekarskiej.
 
Wegańska koloryzacja 
Skład kosmetyków Jean Paul Mynè, poza tym, że jest oparty na naturalnych składnikach jest także w pełni wegański. Produkty również nie były, nie są, i nigdy nie będą testowane na zwierzętach. Harmonia z naturą nie kończy się na samym składzie i trosce o zwierzęta. Designerskie opakowania DOC COLOR to poddawane recyklingowi puszki, bezpieczne, praktyczne i przystosowane do wtórnego wykorzystania małe dzieła sztuki.
 
Produkty marki Jean Paul Mynè dostępne są w wybranych salonach fryzjerskich na terenie całej Polski.  www.jeanpaulmyne.com.pl 
 

Komentarze (1)

gonia (2018-04-11 14:29:44)
włosy
Pierwsze słyszę coś takiego, muszę mojego fryzjera zapytać, chociaż ja i tak nie narzekam, bo mi nakłada revlon z hologramem bez amoniaku i włosy są w dobrym stanie. Profesjonalne farby fryzjerskie są dużo bezpieczniejsze od podrabianych czy drogeryjnych
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar