2018-03-31

Włosy

Witaminowa eksplozja natury

Witaminy są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Głównie, mówi się o tym w kontekście zdrowego odżywiania i zbilansowanej diety. Rzadziej słyszymy o dostarczaniu witamin także od zewnątrz. W trosce o zdrowie i urodę marka Natura Siberica stworzyła witaminowy spray do włosów i ciała, który dzięki zawartości drogocennych witamin pielęgnuje i odżywia, zarówno włosy, jak i skórę. 

 

Kobiece kosmetyczki zazwyczaj wypełnione są gamą przeróżnych produktów. Warto jednak zredukować zbędne opakowania zastępując je tymi, które zapewniają kompleksową pielęgnację.  Witaminowy Spray do Włosów i Ciała Natura Siberica zatroszczy się zarówno o każdego rodzaju włosy, jak i o skórę.  Zapewnia natychmiastowe nawilżenie, regeneruje skórę, poprawia jej elastyczność i aktywizuje proces odnowy komórek. Spryskując nim włosy przywrócimy im blask i kolor, zapewnimy długotrwałą ochronę i delikatną pielęgnację, a dawka witamin odbuduje strukturę włosa. Aplikowanie produktu jest niezwykle proste i przyjemne. Wystarczy rozpylić spray na wilgotne lub suche ciało oraz włosy, a następnie pozostawić do wchłonięcia.
 
Co najważniejsze, spray stworzony jest na bazie naturalnych składników z dalekiej Syberii, gdzie marka Natura Siberica odnalazła recepturę na zdrowie i urodę. Na etykiecie znajdziemy w pełni naturalne składniki z roślin i ziół, które charakteryzują się dobroczynnymi właściwościami:

 

  • Ekstrakty z Maliny Moroszki i Dzikiej Jeżyny bogate w witaminę C, regenerują komórki skóry, poprawiając jej elastyczność.
  • Perełkowiec Japoński, naturalne źródło rutyny, aktywizuje proces odnowy komórek skóry.
  • Dzika Róża Dahurska zawierająca witaminy B, E i beta karoten odbudowuje strukturę włosa, sprawiając, że stają się silne i posłuszne.
  • Ekstrakt z Czarnej Jagody Syberyjskiej przywraca włosom kolor i blask.
  • Wyciąg miodunki plamistej - chroni włosy przed utratą wilgoci i dodaje im blasku. Zawarte w miodunce 4 witaminy A, B, C, E zapewniają długotrwałą ochronę i delikatną pielęgnację.
  • Szczawik zajęczy - działa harmonizująco na ciało i zmysły, chroni przed przesuszeniem i reguluje nawilżenie skóry, pomaga skórze odzyskać jej naturalną równowagę, pozostawia przyjemne uczucie delikatnego płaszcza ochronnego.
 
Cena produktu:
Spray Do Włosów i Ciała Żywe Witaminy, 125 ml, cena: 38 zł
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar