2018-03-28

Usta

eos Shimmer Iridescent: limitowana edycja

eos Shimmer w kolorach Sheer Pink, Pearl i Coral to uznane wśród wielbicieli kosmetyków balsamy do ust, rekomendowane jako sprawdzony sposób na wspaniałe, połyskujące i dobrze odżywione usta. Teraz, w 2018 roku, eos zachwycił fanów specjalną edycją Shimmer Iridescent: balsam, który podkreśla usta, uwydatniając ich naturalny kolor. Innowacyjne połączenie metalicznego efektu, wielowymiarowego połysku i indywidualnego odcienia oraz maksymalnego odżywienia ust.

 

 

Jest to możliwe dzięki zaawansowanej technologii kolorystycznej, która wytwarza unikalny odcień połysku w kontakcie z ustami: połączenie barwnych pigmentów i naturalnych mica - cząstek tworzy kalejdoskopowy połysk. Bogate masło shea, odżywczy olejek jojoba i witamina E jako przeciwutleniacz, zapewniają intensywne odżywianie.
 
Ściśle limitowana edycja balsamu eos Shimmer Iridescent w swoim niezwykłym opakowaniu – z modną kolorystyką w ultrafiolecie, kolorem roku 2018 Pantone – oraz charakterystycznym klimatem przywodzącym na myśl syreny, czyni balsam wyjątkowym jeszcze przed nałożeniem go na usta.  
 
Naniesiony na usta balsam początkowo jawi się jako migoczący ?olet, a następnie zmienia się w delikatny różany lub odważny różowy, w zależności od nawilżenia skóry i naturalnego odcienia ust.
 
Najważniejsze informacje 
• eos Shimmer Iridescent w odcieniu „Ultra Violet”, kolorze roku 2018 Pantone  • Po raz pierwszy zastosowane połączenie metalicznego połysku ? z indywidualnym odcieniem ust i nawilżeniem skóry  • Barwne pigmenty i naturalne mica-cząsteczki tworzą ? kalejdoskopowy połysk • Długotrwałe nawilżenie dzięki zawartości masła Shea i olejku jojoba • Bez olejów mineralnych i parabenów • Testowany dermatologicznie • W pełni nadający się do recyclingu • Dostępny jako edycja limitowana od kwietnia 2018 ? w perfumeriach Douglas  • Sugerowana cena detaliczna: 29 zł / 7 g
 
eos 
eos™ jest wiodącą marką do pielęgnacji skóry ust i ciała z siedzibą w Nowym Jorku. Balsamy znane ze swojego unikalnego opakowania, eleganckich wzorów oraz najwyższej jakości produktów. Asortyment dostępny w Polsce składa się z balsamów do ust, rąk i ciała. 
 
Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na: evolutionofsmooth.com oraz https://www.facebook.com/eosPoland/
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar