2018-03-21

Włosy

Maria Nila TRUE SOFT - prawdziwie miękkie włosy

Maria Nila to marka wegańskich produktów do włosów, znana w Polsce dzięki kultowym maskom koloryzującym. Teraz szwedzki producent profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich przedstawia linię TRUE SOFT, dzięki której odkryjesz etyczny sposób na piękne, miękkie włosy.

 

 

Maria Nila nie jest zwyczajną firmą produkującą kosmetyki do włosów. Produkty marki nie mają w sobie żadnych składników pochodzenia zwierzęcego oraz są nietestowane na zwierzętach. Maria Nila, opracowując wysokiej jakości produkty wegańskie, ułatwia podejmowanie działań w kierunku stworzenia zrównoważonego i bardziej przyjaznego świata. 
 
Eksperci marki opracowują receptury wszystkich produktów na bazie wysokiej jakości składników, dzięki którym korzyści czerpią zarówno salony fryzjerskie oraz ich klienci, jak i zwierzęta oraz środowisko. 
 
W takiej filozofii powstała też seria TRUE SOFT, która sprawia, że nawet najbardziej suche, szorstkie  i zniszczone włosy stają się delikatne i miękkie w dotyku. Zawarty w niej olej arganowy zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów, a technologia COLOUR GUARD COMPLEX chroni przed utratą koloru. 
 
Seria składa się z szamponu, odżywki i maski. 

Maria Nila TRUE SOFT SHAMPOO 
Delikatny szampon do włosów suchych, który nadaje miękkości, nawilża i wzmacnia strukturę włosa. Nie zawiera siarczanów i parabenów. 
 
Maria Nila TRUE SOFT CONDITIONER 
Odżywka do włosów suchych ułatwiająca rozczesywanie, która nadaje miękkości, nawilża i wzmacnia strukturę włosa. 
Szampon 350 ml / 99 zł, Odżywka 300 ml / 99 zł
 
Maria Nila TRUE SOFT MASQUE 
Delikatna formuła pielęgnacyjna dla włosów suchych, która nawilża i odżywia włosy, zapewniając jedwabistą gładkość. Maskę należy nakładać na świeżo umyte włosy i pozostawić na włosach przez 5 do 10 minut. Następnie spłukać i  nałożyć odżywkę. Zabieg stosować 1-2 razy w tygodniu.
Maska 250 ml / 111 zł
 
 
Kupując artykuły marki Maria Nila, wybierasz wegańskie kosmetyki do pielęgnacji włosów wyprodukowane w Szwecji, cruelty free i chroniące kolor.
 
Kosmetyki Maria Nila dostępne są w salonach fryzjerskich oraz na stronie www.hair2go.pl 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar