2018-03-20

Oczy

Nowe produkty do modelowania i stylizacji brwi od Delia Cosmetics

Brwi to jeden z najistotniejszych elementów na mapie twarzy. Jako naturalna oprawa dla oczu, eksponują ich urodę i podkreślają spojrzenie, nadając mu charakteru. Odpowiednio zadbane i wystylizowane, stanowią dopełnienie makijażu. Ich kształt i kolor decydują o tym, jak postrzegamy całą twarz, dlatego dobrze wymodelowane brwi to podstawowy krok w każdym makijażu, niezależnie od okoliczności. Marka Delia Cosmetics, jako ekspert w makijażu brwi, stawia na wyeksponowanie ich naturalnego piękna, poprzez nadanie im odpowiedniego kształtu i koloru. Do gamy produktów do stylizacji brwi Delia Cosmetics dołączyły dwie nowości: maskara i pomada do brwi, do wyboru w trzech różnych odcieniach. Nowe, dostępne w wygodnej formie produkty, zapewnią precyzyjne wykończenie makijażu oczu i efekt pięknych, zadbanych brwi.

 
 
Nowość! Maskara do brwi – jej zadaniem jest precyzyjne nadanie kształtu, delikatne przyciemnienie włosków, ułożenie i utrzymanie ich w ryzach, bez konieczności nakładania poprawek w ciągu dnia. Podkreśla naturalny kolor brwi, dzięki czemu idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie delikatnego makijażu oka.
Dostępna w 3 kolorach: grafitowym, beżowym i brązowym. 
 
Maskara do brwi DELIA COSMETICS
 
Pojemność:  4 ml
Cena:  11 zł  
 
 
 
Nowość! Pomada do brwi, dzięki której łatwo wyprofiluje się wymarzony kształt brwi, nada im jednolity kolor i ułoży niesforne włoski. Pomada pozwala na stopniowanie zamierzonego efektu i zapewnia długotrwały efekt. Idealnie podkreśla naturalne piękno, a na specjalne okazje będzie doskonałym wykończeniem mocniejszego makijażu oka. 
Dostępna w 3 kolorach: grafit, jasny brąz, ciemny brąz.  
 

Pomada do brwi DELIA COSMETICS
 
Cena:  11 zł  
 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar