2008-07-16

Włosy

Gdy włosy przetłuszczają się szybko...

Czynniki takie jak stres, niewłaściwe odżywianie, czy też podrażnienia przyczyniają się do nadczynności gruczołów łojowych. W efekcie skóra głowy przetłuszcza się, a włosy są pozbawione życia i płasko przylegają do głowy. Kosmetyki z linii IMUNAL SEBO CONTROL usuwają nadmierny łój i trwale przeciwdziałają ponownemu przetłuszczaniu.

Seria preparatów IMUNAL SEBO CONTROL to produkty pielęgnacyjne, które absorbują nadmiar tłuszczu ze skóry głowy. Zawierają kompleks C3 oraz ekstrakt z oczaru.

Kompleks C3 to wyciąg z ziela tygrysiego, aminokwasów i soli morskiej. Ma wiele dobroczynnych właściwości. Utrzymuje odpowiednią wilgotność skóry głowy, niweluje podrażnienia, oczyszcza, działa antybakteryjnie i antywirusowo.

Oczar pochodzi z lasów wschodniej Azji, gdzie zwany jest „czarodziejskim orzechem”. Działa przeciwzapalne, ściągająco oraz łagodzi podrażnienia. Przyspiesza gojenie się ran i zatrzymujące krwawienie. Wyciąg pozyskiwany z liści i kory oczaru dezynfekuje oraz przywraca równowagę problematycznej skórze.

W asortymencie linii IMUNAL SEBO CONTROL znajdują się:

- IMUNAL SEBO CONTROL PRE MASK – maska do przetłuszczającej się skóry głowy. Intensywnie odżywia oraz absorbuje nadmiar tłuszczu. Trwale przeciwdziała ponownemu przetłuszczaniu się skóry głowy. Oczar działa ściągająco i łagodnie ją dezynfekuje.
100 ml/51 zł

- IMUNAL SEBO CONTROL SHAMPOO – to delikatny szampon oczyszczający, który usuwa nadmierne złogi łoju i przeciwdziała ponownemu, szybkiemu przetłuszczeniu skóry głowy. Wzmacnia włosy, nadaje im puszystości i zdrowego wyglądu.
250 ml/38 zł

Kosmetyki z linii IMUNAL SEBO CONTROL są do nabycia w salonach firmowych Kadus oraz w innych renomowanych salonach fryzjerskich.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar