2018-03-10

Włosy

BARWA ZIOŁOWA: nowe opakowania – te same sprawdzone składniki

Barwa Ziołowa to linia kosmetyków polskiej marki Barwa wykorzystująca dobroczynne działanie roślinnych ekstraktów w pielęgnacji włosów i skóry głowy. Formuły produktów powstały m.in. w oparciu o wyciąg z pokrzywy, czarnej rzepy, skrzypu polnego, rumianku i tatarak-chmielu, stosowane od pokoleń w kuchni, domowej apteczce i kosmetologii. 

Szampony i odżywki z linii Barwa Ziołowa odpowiadają na potrzeby różnych rodzajów włosów. Dzięki właściwościom oczyszczającym  przygotowującym włosy do dalszej  pielęgnacji i wieloletniej obecności na rynku zyskały wielu zwolenników. 
 
W 2018 roku produkty z linii Barwa Ziołowa zmieniają opakowania. Skuteczne, sprawdzone formuły na bazie wyciągów ziołowych i roślinnych będą dostępne w nowoczesnych opakowaniach, których kolorystyka nawiązuje do składników zawartych w kosmetykach linii. Nowe etykiety są czytelne i idealnie dopasowują się do obecnych trendów na rynku. 
 
Decydując się na zmiany opakowań ziołowej linii Barwa podkreśla, jak ważny jest nieustanny rozwój marki. Nie rezygnuje jednak ze sprawdzonych  składników, które codziennie zyskują nowych sympatyków. 
 
 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar