2018-02-10

Włosy

Koniec problemów z puszącymi się włosami

Recepta na problemy prosto z Syberii

Puszące się włosy to zmora wielu kobiet. Trudności w układaniu i uczucie „puchu” na głowie dotyka szczególnie właścicielki loków. Wielogodzinna walka z niesforną fryzurą, mnóstwo nieskutecznych specyfików, a na koniec paląca prostownica… Ten scenariusz z pewnością zna niejedna z nas. Zniszczone i „trudne” do ułożenia włosy wymagają specjalnej pielęgnacji, która wcale nie musi zajmować wiele czasu i energii, ani niestandardowych środków. Marka Natura Siberica proponuje niezawodne, a przede wszystkim naturalne metody. Receptą jest rokitnikowy szampon.
 
 
 
Efekt laminowania w Twojej łazience
Remedium na wszelkie problemy właścicielek bujnych kosmyków to Szampon Rokotnikowy z Efektem Laminowania. Przeznaczony jest dla zniszczonych i osłabionych włosów. Drogocenne składniki, zebrane na terenach odległej Syberii nadają mu wyjątkowych właściwości. Rokitnikowy szampon regeneruje strukturę włosa, ułatwia rozczesywanie i sprawia, że włosy są grubsze i gęstsze. Co więcej, pokrywa je powłoką, która zabezpiecza przed uszkodzeniami, także tymi, które powodujemy sami - w trakcie stylizacji na gorąco. Warstwa, która pozostaje na włosach tworzy efekt laminowania, dzięki czemu łuski włosów są wygładzone i zamknięte. Daje to efekt gładkich, lśniących i elastycznych włosów. Natomiast witaminy i aminokwasy odżywiają je i regenerują.
Co nadaje mu niezwykłych właściwości?
 
Dziki Rokitnik Ałtajski posiada najwyższy poziom koncentracji witamin i polifenoli w północnej części półkuli.  Jego owoce zawierają aż 10 różnych witamin, 18 aminokwasów, 24 minerały i pierwiastki śladowe. Są również bogate w proteiny i nienasycone kwasy tłuszczowe. Jest on 15 razy bogatszy w witaminę C niż pomarańcze oraz posiada drugie najwyższe stężenie witaminy E w całym królestwie roślin. Dziki rokitnik ałtajski bogaty jest również w witamy A i K, kwas foliowy włączając OMEGA 7, 3 i 6 zapewniając skórze niezbędne składniki odżywcze. Miąższ z Owoców Rokitnika Ałtajskiego zawiera 8-12% oleju. Dlatego właśnie olej rokitnikowy pozyskiwany jest z owoców, a nie tak jak ma to zwykle miejsce, z nasion.
 
Olej z rokitnika ałtajskiego i marokański olej arganowy przyczyniają się do powstawania keratyny, która zapewnia włosom siłę i blask.
 
Róża arktyczna i olej z pestek białego syberyjskiego lnu pomagają zatrzymać wilgoć wewnątrz struktury włosa.
 
Wciąż nie rozstajesz się z prostownicą i gorącym powietrzem suszarki? Wypróbuj naturalną pielęgnację, która ma szanse wybawić Twoje włosy od niszczącej stylizacji i nadać im niezwykłego blasku. Rokitnik to składnik, które znały już nasze babcie. Sekret tkwi w wykorzystaniu go bez zbędnych związków chemicznych i dodatku SLS-ów. 
 
Cena: ok. 27 zł
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar