2008-07-13

Moda ślubna

Lista prezentów ślubnych

Radość, nieopisane szczęście i poczucie spełnienia, które mu towarzyszą, sprawiają, że czar tych chwil jest nie do powtórzenia. By pomóc młodej parze w stawianiu pierwszych kroków na nowej wspólnej drodze, warto dobrze przemyśleć zakup prezentu. Villa Italia proponuje idealne rozwiązanie zarówno dla nowożeńców, jak i dla zaproszonych gości - Listę Prezentów Ślubnych.

Moc dylematów
Z każdym zaproszeniem na ślub pojawia się ten sam, odwieczny problem, czym obdarować młodą parę. Dylematy czy postawić na oryginalność, trwałość, a może funkcjonalność towarzyszą wszystkim zaproszonym. W pędzie codziennego życia często nie mamy czasu na dokładną analizę wszystkich upominkowych opcji, w związku z czym prezenty bywają nieprzemyślane, chaotycznie dobrane, a ich dawanie nie sprawia radości ani obdarowującym ani obdarowywanym. By wyjść naprzeciw oczekiwaniom młodej pary i jednocześnie ułatwić wybory gościom oraz zaoszczędzić ich czas, Villa Italia proponuje niekonwencjonalne rozwiązanie, jakim jest Lista Prezentów Ślubnych. Młoda para tworzy spis wybranych przez siebie produktów marki Villa Italia, który służyć ma za wskazówkę dla gości przy zakupach. Rozwiązanie to jest nie tylko rozsądne i praktyczne, ale także wygodne. Bardzo przydatnymi i pomocnymi w rozpoczynaniu życia we dwójkę upominkami są przedmioty związane z wyposażeniem domu, takie jak umilające wspólne chwile zestawy porcelany. Ich niezwykle bogaty wybór można znaleźć w ofercie marki Villa Italia. Najwyższej jakości, pełna elegancji porcelana, zdobiona ręcznie wykonanymi elementami oraz dodatki w postaci pięknie haftowanych obrusów i serwet pozwolą młodym cieszyć się wspólnie spędzanym czasem. Dzięki liście prezentów ślubnych spełnianie marzeń nowożeńców będzie nie tylko prostsze, ale i przyjemniejsze. Młodzi nie będą zmagać się z niezręcznymi sytuacjami, kiedy to dostają prezenty, które nie są im potrzebne, powtarzają się, bądź zupełnie do siebie nie pasują.Udogodnienia techniczne
Lista Prezentów Ślubnych marki Villa Italia jest dostosowana do potrzeb obu stron. Dodatkowo by dopasować się do indywidualnych gustów Klientów, Villa Italia umożliwia zakup pojedynczych sztuk z całych kompletów, co pozwala na elastyczny wybór prezentów i nie jest kłopotliwe dla gości o mniejszej zasobności portfela. Co więcej wraz z utworzeniem listy, kupujący otrzymują 10% rabatu. Młoda para powinna pamiętać, żeby przygotowana lista miała więcej pozycji niż liczba gości, by mogli oni sami zadecydować o swoich wyborach. W ten sposób nowożeńcy otrzymają prezenty, które stworzą całość o wartości tak sentymentalnej, jak i użytecznej.Lista prezentów ślubnych jest miłym gestem wobec gości, który ułatwi im podjęcie decyzji o zakupie odpowiedniego i przemyślanego prezentu, a samej młodej parze dostarczy mnóstwa radości i oszczędzi niezręcznych dylematów. Marka Villa Italia, chcąc wspomóc nowożeńców w budowie wspólnego szczęścia, oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości, którzy będą z nimi dzielić te wyjątkowe chwile, oferuje szeroką gamę najwyższej klasy produktów.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar