Diky

2007-02-03

PLOTKI

MICHAEL PONOWNIE ODRZUCONY

Michael Jackson to bez wątpienia król muzyki pop. Wielka gwiazda lat 80. i 90. i jeden z najpopularniejszych wykonawców wszech czasów. Urodził się w 1958 roku. Pierwsze sukcesy odnosił w zespole Jacksons 5. Solowy debiut to płyta "Got To Be There" z 1972 roku.

Najważniejsze płyty Jacksona powstały jednak w latach 80. – "Thriller" oraz "Bad". Zawierały takie klasyki jak "Billie Jean", "Beat It", "Bad", "Smooth Criminal". Ostatni album artysty "Invincible" ukazał się w 2001 roku.

Jackson był królem popu, ale obecnie jest już spalony w Stanach Zjednoczonych. Nie ma już tam wielkiej rzeszy fanów, choć pewnie ci co go podziwiają nadal uważają, że nie ma takiej drugiej gwiazdy. Wszystko skończyło się, gdy król popu został oskarżony o liczne molestowania i mimo, iż 13 czerwca 2005 Sąd w Santa Maria uniewinnił Michaela Jacksona ze wszystkich 10 stawianych mu zarzutów, w tym molestowania seksualnego nieletniego chłopca, to był koniec dla kariery Michaela. Ława przysięgłych obradowała ponad tydzień, a ich decyzja była jednogłośna.

Jackson podejmuje próby podbicia serc fanów w Europie, gdyż wie, że tutaj też jest ich dużo, obecnie znacznie wiecej niz w Stanach. Przekonamy się jednak, jak mu się to powiedzie. Jednak wciąż o nim głośno...
Michael Jackson zaproponował byłej spajsetce kupno jego rezydencji Neverland. Victoria jednak nie była zainteresowana propozycją króla popu. Piosenkarz prosił kilku agentów nieruchomości, aby ci pokazali jego posiadłość Victorii i Davidowi. Victoria nie chce jednak oglądać wartej 10 milionów rezydencji, gdyż jest za daleko od miejsca pracy jej męża. Państwo Beckham przeprowadzają się do Los Angeles w związku z nowym kontraktem Davida, który podpisał z drużyną Los Angeles Galaxy.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar