2008-06-24

Włosy

Wyjątkowa intensywność koloru

Preparaty z serii IMUNAL COLOR ENERGY są przeznaczone do włosów farbowanych. Zawierają kompleks E3 i odżywczy wyciąg z miłorzębu. Skutecznie pielęgnują i zapewniają właściwą wilgotność.

Kompleks E3 to zespół trzech regenerujących substancji: kreatyny, glikozy oraz protein, który ma za zadanie wzmocnić wewnętrzną strukturę włosa oraz pielęgnować go od zewnątrz.

Miłorząb to roślina odporna na choroby i szkodniki. Ekstrakty z liści miłorzębu znajdują coraz szersze zastosowanie w medycynie. Liście drzewa zawierają flawonoidy (grupa związków występująca w roślinach spełniająca funkcję m.in. barwników oraz przeciwutleniaczy), które uelastyczniają naczynka włosowate i usprawniają krążenie. Roślina ma silne działanie antyoksydacyjne - zwalcza wolne rodniki, dzięki czemu działa przeciwutleniająco oraz ma właściwości ściągające. Wyciąg z miłorzębu to idealny, bogaty w energię środek pielęgnacyjny.

Seria IMUNAL COLOR ENERGY składa się z trzech produktów:

IMUNAL COLOR ENERGY SPRAY – odżywka w spray’u zapewniająca naturalny połysk farbowanym włosom. Dogłębnie pielęgnuje, gwarantuje odpowiednią wilgotność i dba o głębię koloru.
150 ml/54 zł

IMUNAL COLOR ENERGY MASK – maska do włosów farbowanych skutecznie pielęgnująca włosy. Zapewnia właściwą wilgotność poprzez intensywne nawilżenie. Wygładza strukturę włosów, dzięki czemu stają się sprężyste, miękkie i błyszczące.
200ml/68 zł

IMUNAL COLOR ENERGY SHAMPOO – szampon do włosów farbowanych. Specjalny kompleks regeneracyjny zawiera proteiny, kreatynę, glikozę oraz wyciąg z miłorzębu, który intensywnie odnawia strukturę włosa, bez obciążania fryzury i utraty objętości. Pozwala dłużej zachować kolor.
250ml/38 zł

Linia IMUNAL COLOR ENERGY pielęgnuje włosy farbowane i przyczynia się do ochrony przed efektem wybarwienia. Sprawia, że są lśniące, miłe w dotyku i łatwo się rozczesują.

Wszystkie produkty z serii IMUNAL COLOR ENERGY są do nabycia w salonach firmowych Kadus oraz innych renomowanych salonach fryzjerskich. Szczegółowe informacje na temat produktów znajdują: tutajKomentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar