2008-06-21

Torby

JanSport podnosi adrenalinę

Te modele to idealni partnerzy wypraw dla każdego poszukiwacza ekstremalnych przygód.

RPM i Kilowatt wchodzą w skład kolekcji o wymownej nazwie Adrenaline. Cechują się sportowym, drapieżnym wyglądem. Oba plecaki oferowane są w czterech kolorach: niebieskim, czerwonym, białym i czarnym. Ich kształt i dobór agresywnych barw sprawia, że stają się idealną propozycją nie tylko dla miłośników pieszych wędrówek, ale również fanów motocykli. RPM i Kilowatt stworzą idealną kompozycję z każdym kombinezonem przeznaczonym dla motocyklisty. Fani dwóch kółek docenią nie tylko ich wygląd, ale też pewne trzymanie się ciała. Ostatnia zaleta to doskonała wiadomość również dla rowerzystów i deskorolkarzy. Nawet przy agresywnej jeździe nie musimy obawiać się zsunięcia plecaka.

Oba modele wyposażone są w rozbudowany organizer. Możemy w nim umieścić nie tylko telefon komórkowy, długopisy czy klucze, ale również mapy lub rękawiczki rowerowe. To co łączy oba modele, to również innowacyjny system AirCore. Jego głównymi zadaniami są zminimalizowanie odczuwalnego nacisku na ramiona (w szelkach znajdują się poukładane warstwami specjalne gąbki), dopasowanie plecaka do różnych kształtów ciała (szelki w anatomicznym kształcie litery „S” wykonane z materiałów zapobiegających ich odkształcaniu) i zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza między ramionami a szelkami (obszyto je siatką). Komfort użytkowania poprawi usztywniony tył plecaka i podobnie jak w przypadku szelek, łatwy przepływ powietrza między materiałem a powierzchnią ciała. Szybko docenimy te funkcje, zwłaszcza przy intensywnej wędrówce i w upalny dzień. Podczas wysiłku w taką pogodę musimy pamiętać o uzupełnianiu płynów, które łatwo przeniesiemy w specjalnie stworzonej kieszeni w plecaku RPM.

W plecaku Kilowatt nasze rzeczy zapakujemy do jednej komory głównej, która zapewnia 30 litrów pojemności. 0 5 litrów więcej miejsca i dwie komory główne oferuje RPM. To idealny plecak dla dynamicznego menedżera, który nawet w weekend nie może rozstać się z laptopem. Bezpiecznym miejscem na sprzęt komputerowy jest specjalna kieszeń, która gwarantuje wygodne i stabilne przenoszenie laptopa.

W obu modelach znajdziemy natomiast dodatkową kieszeń – V-Loft pocket, w której możemy umieścić odtwarzacz CD. Wycięty w niej otwór pozwoli wyprowadzić kabel od słuchawek na zewnątrz plecaka.

Nie zapominaj jednak, że nie musisz podróżować z prędkością 300 km/h, latać na paralotni, skakać ze spadochronem lub być menedżerem w dużej firmie, żeby stać się posiadaczem plecaków RPM lub Kilowatt. Przyjemność z ich noszenia możesz czerpać w każdej sytuacji.

JANSPORT RPM – SPECYFIKACJA
Szelki z systemem AirCore
Tył plecaka usztywniany i wyposażony w system zapewniający cyrkulację powietrza pomiędzy plecakiem i plecami użytkownika
Kieszeń na laptopa (przekątna ekranu 15.4’’)
Przednia kieszeń plecaka wyposażona w bogaty organizer
V-Loft Pocket – kieszeń na CD Playera
Boczna kieszeń na butelkę z wodą itp.
Dwie komory główne
30 lat gwarancji
Materiał: Poly hex ripstop, 800D poly ballistic
Waga: 0,6 kg
Wymiary: 50x34x27 cm
Pojemność: 35,3 litra
Cena: 199,90 zł

JANSPORT KILOWATT – SPECYFIKACJA
Szelki z systemem AirCore
Tył plecaka usztywniany i wyposażony w system zapewniający cyrkulację powietrza pomiędzy plecakiem i plecami użytkownika
Przednia kieszeń plecaka wyposażona w bogaty organizer
V-Loft Pocket – kieszeń na CD Playera
Pojedyncza komora główna
30 lat gwarancji
Materiał: Poly hex ripstop, 800D poly ballistic
Waga: 0,6 kg
Wymiary: 50x34x15 cm
Pojemność: 30,3 litra
Cena: 179,90 zł

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar