2017-12-04

Włosy

Propozycja Mikołajkowa - Remington

Grudzień to jeden z tych miesięcy w roku, kiedy w każdym z nas budzi się potrzeba obdarowywania najbliższych. Mamy ku temu okazję dzięki Mikołajkom, Świętom Bożego Narodzenia, a także niezwykłym i obchodzonym tylko raz w roku imieninom - choćby Barbary, czy Szczepana. Tym, którzy nie mają pomysłu na to, czym spowodować radość najbliższych podpowiadamy, wybierając z portfolio Remington to wszystko, co nowe, innowacyjne i co z całą pewnością spotka się z zachwytem. 

 

 
 
Idealną propozycją dla pań będzie seria Keratin Protect, która powstała w odpowiedzi na potrzebę dbania o włosy podczas ich stylizacji. Bujne loki, proste lśniące, wykwintny kok, czy koński ogon – każda świąteczna, sylwestrowa, czy imieninowa stylizacja będzie wyjątkowa. Dlaczego? Otóż Remington wychodząc na przeciw oczekiwaniom kobiet spełnił ich marzenie poprzez zastosowanie w swoich produktach najnowszych technologii 
i charakterystycznych dla tej serii dodatków - innowacyjnych powłok Advanced Keratin zawierających keratynę oraz olejek migdałowy. Każda z pań używających Keratin Protect ma gwarancję, że włosy będą nie tylko piękne, ale i zdrowe. Na najnowszą linię keratynową składają się: suszarka, lokówka stożkowa, inteligentna prostownica, szczotka nadająca włosom objętość, lokówko–suszarka, szczotka prostująca do włosów oraz nowość w ofercie Remington, jaką jest automatyczna lokówka. W tak dużym portfolio produktów znajdziemy coś wyjątkowego, dla każdej z Pań, w każdym wieku i na każdą z grudniowych okazji. 
 
Jeśli zaś chodzi o oczekiwania mężczyzn, marka Remington zaprezentowała w tym sezonie coś wyjątkowego. DuraBlade - trymer niezastąpiony podczas przycinania, golenia oraz stylizacji zarostu o dowolnej długości bez konieczności wymiany ostrzy. Urządzenie zostało wyposażone w cztery różne grzebienie do zarostu. Zapewniają one elastyczność przycinania włosów na dowolną długość w sposób równomierny i wygodny, co z pewnością docenią wielbiciele idealnej krótkiej brody oraz wystylizowanego zarostu. Jeśli szukamy prezentu dla Pana, ten z pewnością ucieszy każdego, bez względu na długość zarostu, czy fryzurę. Po prostu jest idealny dla każdego przedstawiciela płci… przystojnej. Trymer DuraBlade został zaprojektowany tak, aby używając tylko ostrza zapewnić optymalny efekt golenia dzięki usuwaniu włosów o dowolnej długości i w dowolnym kierunku, a to za sprawą technologii TST umożliwiającej  łatwe golenie z włosem lub pod włos. Wytrzymałość, szybkość i precyzyjność działania raz wszechstronność i ergonomiczny kształt DuraBlade zapewne spotkają się z dużym uznaniem każdego mężczyzny.
 
 
Cieszmy się grudniem. Cieszmy się wszystkimi okazjami do obdarowywania naszych najbliższych. Cieszmy się czasem tak bardzo wyjątkowym, kiedy to energia szczęścia, wyczekiwania, podśpiewywania na każdym kroku powoduje uśmiech na ustach i radość w sercach. 
 
Te produkty znalezione w prezentowym bucie lub pod choinką są gwarancją sprawienia ogromnej radości najbliższym. 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar