2008-06-17

Włosy

Luksusowe kosmetyki

Alterna to pierwsza firma, która zastosowała osiągnięcia naukowe w dziedzinie pielęgnacji skóry w produktach do pielęgnacji włosów poprzez opracowanie kompleksu terapii enzymatycznej Enzymetherapy®. Pierwsza, która wykorzystała rzadkie i oryginalne składniki do stworzenia własnych receptur produktów do pielęgnacji włosów oraz pierwsza, która zaproponowała kompleksowy system ochrony koloru do włosów farbowanych.

Alterna wykorzystując najwyższej jakości składniki oraz najnowsze technologie. To, co dla jednych jest ostatecznym rozwiązaniem, dla Alterny stanowi podstawę pielęgnacji włosów. Dlatego też wszystkie kosmetyki wzbogacone zostały kompleksem Color Hold® oraz składnikami chroniącymi przed promieniowaniem UVA/UVB. Receptury kosmetyczne dodatkowo nie zawierają związków siarki powodujących wysuszanie włosów. Unikalne formuły pielęgnacyjne firmy Alterna nie tylko poprawiają wygląd i komfort włosów, ale zapewniają dodatkowo wzmocnioną produkcję keratyny, niezbędnej dla ich siły i zdrowia.

Alterna stosuje zaawansowane technologie pielęgnacji skóry w połączeniu z najlepszymi wyciągami z roślin i składnikami bioaktywnymi pochodzenia morskiego, takie jak: Enzymetherapy® Complex, Caviar Age Control Complex®, opatentowana technologia HEMP, opatentowana formuła LIFE Blend oraz kompleks TEN, odpowiadające na konkretne potrzeby skóry.

Enzymetherapy - The Science of Skincare for Hair™
Enzymetherapy® to technologia stosowana we wszystkich produktach Alterna, będąca ukierunkowanym systemem enzymów wspomagającym skuteczność dostarczania skórze podstawowych składników. System ten zapewnia skórze enzymy niezbędne do przekształcania składników w strukturę, która jest łatwo przyswajalna przez włosy i mieszki włosowe, dzięki czemu włosy stają się grubsze i mocniejsze.

Caviar Age-Control Complex®
Opatentowany kompleks zapobiegający starzeniu się włosów, działający przeciwko naturalnym, chemicznym i środowiskowym procesom starzenia się, dostarcza włosom najnowsze rozwiązania technologiczne spowalniające proces starzenia się poprzez przywrócenie ich nawilżenia, siły, żywotności i elastyczności. Age-Control Complex® opiera się na trzech głównych składnikach. Są to: wyciąg z kawioru, bogate źródło kwasów tłuszczowych Omega-3; witamina C, mająca udowodnione działanie antyoksydacyjne oraz cytokiny wspomagające mikrokrążenie. Składniki te działają na trzech różnych poziomach, aby powstrzymać widoczne oznaki starzenia, czego skutkiem jest młody wygląd włosów.

Kompleks TEN
Naukowe podstawy systemu TEN™ to idealne połączenie dziesięciu kluczowych składników z całego świata, dzięki którym zwykłe włosy stają się niezwykłe. System TEN zawiera wyciąg z afrykańskiego kakaowca, kwas hialuronowy, oparty na kawiorze kompleks przeciwdziałający starzeniu się CAVIAR Age-Control Complex®, system Color Hold®, olejek z białych trufli, olejek z pestek winogron z Szampanii, pierwiosnek bułgarski, arabską żywicę olibanum, wyciąg z kory marokańskiego drzewa kwillaja i kwiatu arniki, dzięki czemu TEN wyznacza nowe standardy w dziedzinie zaawansowanych receptur i skuteczności produktów kosmetycznych.

System LIFE Solutions
System łączy siłę wyciągów z roślin wschodu z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, aby skutecznie odżywiać włosy o szczególnych potrzebach, tak aby mogły one jak najlepiej funkcjonować. Lekkie formuły produktów wspomagają wewnętrzną równowagę włosów, zwiększając ich witalność i chroniąc kolor. Wyciągi z roślin wschodu, takich jak kwiat lotosu, rdest wielokwiatowy i lilia wodna łączą się z wykorzystaniem zaawansowanych technologii, aby przywrócić włosom i skórze głowy idealną równowagę.

Technologia HEMP
Linia oparta na naszej opatentowanej technologii HEMP (wykorzystującej konopie) oraz przywracających energię certyfikowanych naturalnych składnikach roślinnych, wzmacniająca włosy i zapewniająca im składniki odżywcze zapobiegające uszkodzeniom, zanim się one pojawią. HEMP wykorzystuje najdoskonalsze zasoby natury, w tym naturalny olejek z nasion konopi, naturalny olejek z awokado, naturalny wyciąg z ogórka, naturalny wyciąg z żurawiny i naturalny wyciąg z białej herbaty. Produkty bogate w witaminy, proteiny i substancje mineralne, które idealnie odżywiają włosy, dodają im siły, elastyczności i blasku.

Niepowtarzalne linie produktów do pielęgnacji włosów firmy Alterna: TEN (Perfecting - Udoskonalająca), LUXURY (White Truffle Extract –Upiększająca), CAVIAR (Anti-Aging - Antystarzeniowa), LIFE (Balancing - Równoważąca) oraz HEMP (Strengthening - Wzmacniająca) – pomagają przeciwdziałać przedwczesnemu starzeniu się włosów oraz negatywnemu wpływowi, jaki mają na nie zanieczyszczenie środowiska oraz stres dnia codziennego.


Komentarze (1)

Marchewka (2008-07-05 10:32:30)
Luksus prosto z USA!
Ja to chcę! śliczne te buteleczki ze stanów:) a opis serii produktów conajmniej intrygujący, tak sobię wyobraźam prawdziwie luksusowe kosmetyki!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar