2017-09-27

Usta

Zostań gwiazdą SMART LIPS w blasku fleszy

Kochasz makijaż i nie możesz się obyć bez pomadki? Wiesz co piszczy w trendach beauty i nie ominie Cię żadna nowość? Uwielbiasz testować kosmetyki i jesteś makijażowym doradcą dla koleżanek? 

Jeśli tak, to koniecznie weź udział w nowym konkursie marki Golden Rose, a kto wie - może to właśnie Ty zostaniesz twarzą nowej pomadki SMART LIPS.
 
 
 
Zasady zabawy są proste, nagrody fantastyczne, a przed Tobą mogą otworzyć się drzwi sławy.
 
Nie zwlekaj więc i pokaż, jak błyskotliwa pomadka odmieniła Twój dzień. 
 
Wybierz z 24 kolorów pomadki odcień idealny. Następnie zrób selfie z wybranym kolorem pomadki SMART i opublikuj je na facebooku marki w zakładce "Twój SMART Dzień", która znajduje się po lewej stronie pod nazwą profilu (https://www.facebook.com/GoldenRosePolska/app/879487818894744/). Nie zapomnij dodać pod zdjęciem opisu, jak SMART LIPS odmieniła Twój dzień i gotowe. 
 
 
To właśnie Ty możesz zostać ambasadorką nowego produktu, wygrać profesjonalną sesję zdjęciową i zostać twarzą nowej pomadki marki. Spiesz się, ponieważ konkurs kończy się już o północy 08.10.2017 roku.
 
SMART LIPS zagwarantuje Ci nieskazitelny wygląd już od pierwszego użycia. Kompozycja wyselekcjonowanych składników, tj.: masło shea, witamina E, amino ceramidy w połączeniu ze wspaniałym kolorem zostały zamknięte w jednym produkcie, który idealnie nawilży i odżywi usta.
 
Pokaż się dziewczyno SMART. Czekamy na Twoje zgłoszenie!
 
Regulamin dostępny na https://apps.facebook.com/smartlips.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar