2017-09-12

Dodatki

Zegarki OBAKU – fakty, które przekonają Cię do tej marki

Klasyczny design, skandynawski minimalizm, filozofia ZEN. Tak w skrócie opisać można duńskie zegarki OBAKU, a właściwie to, czym wyróżnia się marka od samego początku swojego istnienia. Jej twórcy wykorzystali to, co najpiękniejsze w duńskim designie i japońskiej filozofii. W wyniku tego połączenia powstały niezwykle stylowe zegarki, które cieszą się popularnością na całym świecie. Sprawdź, dlaczego warto je mieć.

 

Obaku – wszystko, co powinieneś wiedzieć o tej marce

Obaku to marka założona przez Christiana Mikkelsena oraz Lau Ruge Liengarda, którzy, wzorując się na azjatyckiej tradycji i skandynawskim dziedzictwie, stworzyli coś naprawdę niebywałego. Twórcy inspirowali się przede wszystkim poczuciem spokoju, harmonii i równowagi, nawiązując tym samym do filozofii ZEN. Orientalne wpływy widać także w logo firmy. Zegarki Obaku mają symbolizować siłę, wolność umysłu oraz elegancję.

Obaku to marka silnie nawiązująca do natury oraz ekologii. Duńska marka bardzo często angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne mające na celu ochronę naszego klimatu. Harmonia, która ma z naturą wiele wspólnego, zauważalna jest przede wszystkim w niezwykle prostym i delikatnym designie, którym wyróżniają się zegarki Obaku. Producenci dużą wagę przywiązują nie tylko do wyjątkowego wzornictwa, ale także do wysokiej jakości, precyzji wykonania i olbrzymiej funkcjonalności. Wszystko to sprawia, że marka Obaku niejako zrewolucjonizowała branżę zegarków na całym świecie – mówi pracownik sklepu fabrykazegarkow.pl

Sama nazwa Obaku wskazuje na japońską szkołę ZEN, która mówi o oczyszczeniu umysłu i pozbyciu się tego, co zbędne. Idealnie łączy się to z duńskim designem, który wyróżnia harmonijna stylistyka, prostota i funkcjonalność.

Zegarki Obaku – czym się odznaczają?

Zegarki Obaku wyróżniają się przede wszystkim prostym, minimalistycznym wręcz designem, zrównoważonym schematem odcieni, wysoką jakością i funkcjonalnością. Wszystkie modele zaprojektowano z dbałością o każdy, najmniejszy nawet detal. Miłośnicy prostego, klasycznego stylu z pewnością docenią markę Obaku. Jej zegarki zostały dopracowane do perfekcji, a do ich produkcji wykorzystuje się sprawdzone i bardzo cenione materiały, takie jak stal szlachetna czy lekki tytan. Dzięki temu zapewniają one wieloletni komfort użytkowania.

Obaku – zegarki damskie najwyższej klasy

Elegancki, praktyczny, stylowy. Taki musi być właśnie zegarek damski. Obaku to marka wychodząca naprzeciw kobiecym potrzebom, dla których zegarek bardzo często pełni funkcję biżuterii.

Zegarki firmy Obaku to doskonała propozycja dla kobiet ceniących sobie styl, klasę i elegancję. Dzięki starannemu wykonaniu nie powodują uczuleń ani otarć skóry. Wykorzystanie szkła tytanowego gwarantuje dużą odporność na wszelkie zarysowania i stłuczenia. Zegarki tej marki zaprojektowano z myślą o każdym, najdrobniejszym nawet detalu, co dla każdej kobiety jest niezwykle istotne – mówi pracownik sklepu fabrykazegarkow.pl.

Obaku – gdzie kupić?

Duńskie zegarki Obaku można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Zaletą tych drugich jest oczywiście możliwość komfortowego zakupu, bez konieczności wychodzenia z domu oraz niższe ceny. Warto w tym celu korzystać ze sprawdzonych stron, oferujących tylko i wyłącznie markowe produkty oraz darmową przesyłkę kurierską i darmowy zwrot kurierem.

Duńskie zegarki Obaku wyróżnia skromność, delikatność i nienachalna elegancja. Ich wyjątkowy design, inspirowany przede wszystkim filozofią ZEN, sprawia, że zegarki Obaku to coś więcej niż wyjątkowe wzornictwo. To przede wszystkim olbrzymi krok w kierunku harmonii i poczucia spokoju.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar