2017-08-23

Kosmetyki

Kumazu Man – linia dla mężczyzn!

Mężczyźni często zapominają, że ich włosy wymagają troskliwej pielęgnacji. Dotyczy to szczególnie tych momentów życia, gdy zaczynają one siwieć lub wypadać. Specjalnie z myślą o takich problemach marka Kumazu przygotowała szampony i eliksiry dla mężczyzn, które pozwolą panom dłużej cieszyć się gęstymi włosami o naturalnym kolorze!

 

KUMAZU  Man szampon przeznaczony jest dla osób, które borykają się z problemami skóry głowy takimi jak świąd, suchość czy kiepska kondycja włosów. Szampon KUMAZU dzięki swojej kompozycji –  jest niezwykle skuteczny w działaniu. Składnikami szamponu są tylko produkty naturalne. Regularnie stosowany przywraca równowagę skóry głowy. KUMAZU szampon efektywnie wzmacnia i odżywia włosy. Dodaje im witalności. Stanowi optymalne uzupełnienie kuracji przeciw wypadaniu włosów z zastosowaniem KUMAZU eliksir.
 
Nie zawiera: SLES, SLS, ALS, PEGów, silikonów, olejów mineralnych, parabenów, sztucznych barwników i zapachów. 
 
KUMAZU MAN eliksir  to innowacyjny ziołowy produkt, który wzmacnia włosy, zapobiega ich wypadaniu, stymuluje porost włosów, przyspiesza odrost włosów, niweluje łupież, działa kojąco na skórę głowy. Nie zawiera: SLES, SLS, ALS, PEGów, silikonów, olejów mineralnych, parabenów, sztucznych barwników i zapachów.
 
Mężczyźni szukają nie tylko skutecznych, ale i innowacyjnych produktów, wykorzystujących coraz to nowsze technologie. Najwyższa jakość, skuteczność, natychmiastowy i trwały efekt – takimi cechami muszą wykazać się produkty, żeby zdobyć uznanie w oczach mężczyzny. Kumazu to idealne produkty dla każdego mężczyzny.
 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar