2017-08-11

Włosy

Dekoloryzacja włosów może być bezpieczna

Niejedna dziewczyna o ciemnych włosach marzy by zostać blondynką. Jednak dekoloryzacja to proces długotrwały, niełatwy i niemożliwy do dobrej realizacji bez odpowiednich kosmetyków i profesjonalnego fryzjera.

 
Dekoloryzacja to jedyny sposób aby z brunetki czy szatynki stać się blondynką. Nie wystarczy ufarbować włosy. Najpierw trzeba zdjąć z nich ciemny barwnik. Nieprofesjonalne kosmetyki czy samodzielne próby odbarwienia włosów skazane są na kolor daleki od wymarzonego lub na tak duże zniszczenie włosów, że zostanie po nich tylko wspomnienie. Decydując się na dekoloryzację konieczna jest więc wizyta u profesjonalnego stylisty fryzur, mającego doświadczenie w tego typu zabiegach oraz oczywiście najwyższej jakości produkty. Jedynie wtedy efekt zmiany koloru może być zadowalający, a włosy zdrowe i piękne.
 
Marka KEMON wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientek, tworząc profesjonalny i kompletny system do rozjaśniania każdego rodzaju włosów. Produkty te zapewniają delikatne oddziaływanie na strukturę włosa i natychmiastowy efekt: włosy są zdrowe a efekt końcowy wyrazisty i podkreślony. Zawierają składniki odżywcze m.in. wyciąg z kokosa i rumianku, które zapobiegają zniszczeniu włosów. Używane przez profesjonalnych fryzjerów i ekspertów w tej dziedzinie, kosmetyki LUNEX SYSTEM pozwalają uzyskać wysublimowany i lśniący blond, o którym marzy wiele kobiet.
 

LUNEX Ultra Cream
 
Jednym z produktów wchodzących w skład serii LUNEX SYSTEM jest krem rozjaśniający Lunex Ultra Cream. Posiada wyciąg z rumianku i keratynę, które chronią włosy oraz skórę głowy przed podrażnieniem. Produkt ma kremową konsystencję, ułatwiającą aplikację oraz zapewnia równomierne rozjaśnienie aż do 9 tonów. Lunex Ultra Cream zawiera niebieskie pigmenty, zapobiegające powstawaniu żółtych i pomarańczowych odcieni.
 
Lunex Ultra Cream to produkt, który daje bardzo mocne rozjaśnienie włosów, a jednocześnie bardzo dużą kontrolę i brak podrażnień nawet u najbardziej wrażliwych klientek. Kiedy w swojej codziennej pracy spotykam się z klientką, która oczekuje bardzo jasnego i chłodnego blondu, sięgam właśnie po niego. Marka KEMON wprowadziła produkt, który jeszcze bardziej wspiera i zabezpiecza wszystkie techniki dekoloryzacji. To Lunex Restore, który dodany w odpowiedniej proporcji do mieszanki rozjaśniającej, zabezpiecza włos od wewnątrz, chroniąc jego wiązania. Do tego stylista fryzur będący dobry w swoim fachu i można cieszyć się pięknym blondem. – mówi Klaudiusz Iciek, instruktor KEMON.
 
 
LUNEX Restore
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar