2017-08-07

Włosy

Color Spray – nowość do koloryzacji włosów od Laboratorium Kosmetycznego Joanna

Color Spray to nowa linia preparatów nietrwale koloryzujących włosy od Laboratorium Kosmetycznego Joanna. Sześć pastelowych odcieni pozwoli w łatwy sposób uzyskać supermodny w tym sezonie efekt syrenich włosów w różnych, kolorystycznych odsłonach.

 

Kolorowe włosy szturmem weszły na ulice, nie tylko polskich miast, a ich różnorodne, kolorystyczne odsłony podbijają Instagram. Linia Color Spray jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą w bezpieczny sposób spróbować tęczowej rewolucji na głowie i nie boją się radykalnych zmian. 
 
Wygodny aplikator w sprayu pozawala decydować o intensywności nakładanego kolor, jak również umożliwia łatwe farbowanie jedynie wybranej części fryzury – samych końcówek, pojedynczych pasemek, grzywki, a nawet całej głowy. Kolor widoczny jest od razu po aplikacji, a jego intensywność zależy od ilości nałożonego kosmetyku, co zdecydowanie ułatwia kontrolę nad ostatecznym efektem. Szeroka paleta barw i wygodny aplikator, umożliwiają stworzenie nieskończonej ilość kolorystycznych konfiguracji na głowie. Kosmetyk nie zawiera utleniacza ani amoniaku, dzięki czemu jest bardzo łagodny i bezpieczny dla włosów.  
 
Seria składa się  z sześciu modnych, pastelowych odcieni: fioletowego, niebieskiego, pomarańczowego, różowego, srebrnego oraz turkusowego, które utrzymują się na włosach do trzech myć. Można je dowolnie łączyć, uzyskując różnorodne efekty kolorystyczne. 
 
Color Spray to produkt nie tylko dla kobiet. Moda na kolorowe fryzury i brody przekonała również mężczyzn, którzy coraz częściej decydują się na wygląd trytona – męski odpowiednik syreny. 
 
 
Cena półkowa – ok 11 zł. Na rynku od 29 czerwca 2017 r.

Komentarze (1)

NekropolisQueen (2017-08-08 11:07:21)
super!
Supermodny w tym sezonie kolor na końcówkach, a nawet na całych włosach jest bardzo widoczny na ulicy, widzę mnóstwo nastolatek, kobiet, chłopaków, a nawet dzieci, które mają niebieskie, pomarańczowe, różowe...włosy :) Fajnie to wygląda, tak wakacyjnie i kolorowo! O ile się później zmywa całkowicie nie pozostawiając śladów, to jestem jak najbardziej na tak i sama mam ochotę spróbować ombre.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar