2017-08-06

Moda Męska

Henderson Swimwear

Plaża w Mielnie, jacht w Chorwacji a może coroczny wypad na Mazury? Latem woda przyciąga jak magnes. Gdziekolwiek spędzasz urlop, czy letni weekend kąpielówki są niezbędnym wyposażeniem  wakacyjnej walizki.

Kate, wake, widsurfing, czy kilkanaście basenów kraulem w niedopasowanych kąpielówkach może skutecznie zepsuć Ci humor. Aby w spokoju czerpać radość z wodnych szaleństw właściwie dobrany strój kąpielowy to podstawa.

Do wyboru masz luźne szorty z szybkoschnących materiałów i elastyczne kąpielówki, w sam raz na basen. Stonowana kolorystyka luźnych szortów HENDERSON i klasyczny krój sprawia, że z powodzeniem zastąpią krótkie spodenki. T-shirt, japonki i jesteś gotowy do wyjścia na plażę. Akrobacje z ręcznikiem i zmianą kąpielówek przed wejściem do wody pozostaw fanom gimnastyki. Sprytne ściągnięcie w pasie ma dwie zalety. Masz pewność, że Twoje szorty będą na właściwym miejscu nawet po nieudanym frontflipie. Dodatkowo fason ten idealnie podkreśli wyrzeźbioną muskulaturę brzucha. Dodajmy, że wszystkie kąpielówki Henderson Swimwear posiadają zaawansowane rozwiązania konstrukcyjne dla maksymalnej funkcjonalności i pełnego komfortu. I jak? Gotowy na lato?

 

 

 

 

Sprawdź nas!

henderson.pl

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar