Diky

2017-07-24

Twarz

„C” jak crayon – czyli kredki do zadań specjalnych

Jak łatwo ograniczyć czas na wykonywanie makijażu? To proste - użyj produktów, które łatwo się łączą, pięknie rozcierają i co najważniejsze zapewniają pożądany efekt. Zobacz, jakie nowości przygotowała marka Golden Rose – z nimi makijaż jest łatwy, przyjemny, a co najważniejsze szybki.

 
Ukryjemy przebarwienia i niedoskonałości, rozjaśnimy oraz wymodelujemy wybrane partie twarzy, a to wszystko za pomocą kolorowych kredek do makijażu. Przekonaj się, że piękny makijaż nie musi być czasochłonny.
 
 
Kolorowe korektory
Na początek użyj kolorów. Na pewno kojarzysz koła lub palety różnobarwnych kamuflaży, z których każdy odpowiada za inny obszar twarzy. Golden Rose przedstawia bardziej poręczne rozwiązanie - Color Corrector Crayon. To gama kolorowych korektorów zamkniętych w kredce. Produkty dostępne są w czterech odcieniach: zielonym, pozwalającym ukryć zaczerwienienia; fioletowym, neutralizującym żółte tony; żółtym, tonującym fioletowe przebarwienia i brzoskwiniowym kamuflującym sine tony i ciemne przebarwienia. Lekka, kremowa konsystencja produktów sprzyja łatwej aplikacji i pozwala wyrównać każdy odcień skóry.

Modelowanie w kilku ruchach
Nowymi kredkami marki łatwo wymodelujemy twarz. Wystarczy, że siegniesz po kredki brązujące z serii Contour Crayon oraz rozjaśniające Concealer & Corrector Crayon. Marka z myślą o różnych typach urody dostarcza kilka opcji kolorystycznych, dzięki czemu z pewnością szybko dobierzemy odcień do naszej cery. 
 
Mając dopasowane odcienie możemy przejść do podkreślenia wybranych partii twarzy odpowiednim produktem. Kredkami konturującymi zaznaczmy obszary, które chcemy optycznie schować i zaciemnić – skrzydełka nosa, policzki pod kością jarzmową, boki czoła, czy linię żuchwy. Jasnymi kredkami podkreślmy obszary, które chcemy rozjaśnić, a co za tym idzie wysunąć na pierwszy plan ­- okolice pod oczami, szczyt nosa, skronie czy środek czoła. Następnie wystarczy dokładnie rozetrzeć produkty, które łatwo łączą się ze sobą ułatwiając blendowanie. Kilka ruchów pędzlem lub mokrą gąbeczką i gotowe efekt trójwymiarowości, bez nieestetycznych plam murowany.
 
Więc chodź, pomaluj … usta
Opisując produkty w kredce od Golden Rose nie można pominąć kultowej pomadki w formie kredki z serii Matte Crayon Lipstick. Te matowe, trwałe i niezwykle kremowe produkty zna każda miłośniczka makijażu. Pomadki są doskonale napigmentowane, a dzięki zawartości witaminy E pielęgnują usta nie wysuszając ich. Bogata gama kolorystyczna i atrakcyjna cena zachęcają do testowania nowych, modnych odcieni. 
 
Czy już wiesz na jaką kredkę się zdecydujesz? Najlepiej sprawdź je wszystkie.
 
 
Color Corrector crayon
 
 
 
Concealer&corrector crayon
 
Contour crayon
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar