Strona

2017-07-13

FITNESS

Ponad 1000 uczestników FIT LOVERS CHALLENGE

„PARA NA CAŁE ŻYCIE” to tytuł lifestylowego przewodnika po życiu, który w marcu trafił na półki salonów prasowych i do księgarni internetowych. Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz - youtuberzy znani jako FIT LOVERS - dzielą się swoją filozofią i pokazują jak w ciągu 52 tygodni zmienić życie na lepsze. Wszystkim chcącym wprowadzić pozytywne zmiany w sobie i wokół siebie rzucili wyzwanie FIT LOVERS CHALLENGE! 

 

 

 
Trzy miesiące challengu, cztery spotkania autorskie, 1000 gości na spotkaniach oraz tysiąc niesamowitych osobowości walczących o zmiany w swoim życiu, wyglądzie i nastawieniu.  Z pomocą FIT LOVERS zmieniają swoje podejście do życia, nabierają pewności siebie oraz uczą się jak żyć pełnym radości i sił. 
 
Fit Lovers Challenge to pierwszy w Polsce challenge, który nagradza nie tylko brawami i dobrym słowem uczestników. Na najlepsze metamorfozy czekają dwa tygodnie na niesamowitej i słonecznej Kubie, oraz 10 mikserów Mix & Go od marki Russel Hoobs. 
 
Wydana przez Wydawnictwo Dragon książka zatytułowana „Para na całe życie” wprowadza do świata odbiorców nowe pojęcie. FIT LIFESTYLE jest zapisany na kartkach poradnika, w którym znajdziemy wskazówki do tego, jak w ciągu 52 tygodni zmieni swoje życie na lepsze pod kątem patrzenia na świat, wiary w siebie i zdrowego stylu życia. Przewodnik aktywności pozwala ustali indywidualne wyzwania i cele do osiągnięcia, przeplatany jest tematyka? związana? z pasjami pary, czyli fitnessem, podróżami i modą. 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar