Strona

2017-07-11

Pielęgnacja ciała

Delia Cosmetics z tytułem Qltowy Koncept 2017 i Złota Perła Rynku Kosmetycznego

Czerwiec był wyjątkowym miesiącem dla polskiej marki Delia Cosmetics. W tym miesiącu firma odebrała dwie branżowe nagrody – Qltowy Koncept 2017 oraz Perły Rynku Kosmetycznego. Takie tytuły to ogromne wyróżnienie – przyznawane są najlepszym produktom kosmetycznym, jakie pojawiły się w ostatnim czasie na rynku. 

 
 
 
 
 
Qltowy Kosmetyk 2017
Plebiscyt organizowany przez magazyn Kosmetyki zebrał ponad 600 zgłoszeń, w 40 kategoriach. Siłą tego konkursu jest profesjonalne jury, w którym od lat zasiadają znawcy rynku, dermatolodzy, koneserzy dobrych kosmetyków, eksperci handlowi. Nagrodę specjalną, czyli tytuł Qltowy Koncept 2017 przyznano między innymi linii Good Foot Podology od Delia Cosmetics. Serię doceniono za kompleksowe podejście do pielęgnacji stóp. Kosmetyki podzielono na pięć etapów, które oznaczono odpowiednią numeracją na opakowaniach. Kosmetyki z linii Good Foot Podology podbiły serca jurorów między innymi swoją skutecznością i zwiększoną ilością substancji aktywnych o wysokich stężeniach. 
 
 
Delia Cosmetics Perły Rynku
 
 
Perły Rynku Kosmetycznego 2017
To ogólnopolskie badanie branżowe, w którym eksperci sprzedaży wskazują najbardziej udane nowości kosmetyczne. Od 2006 roku plebiscyt nagradza najlepsze nowości produktowe, podzielonych na ponad 30 kategorii. Jury składające się z przedstawicieli sieci drogeryjnych i aptecznych wybiera te produkty, które są prawdziwymi „Perłami Rynku”. Delia Cosmetics w tym plebiscycie stanęła na podium w trzech kategoriach. Złota Perła przypadła w kategorii Kosmetyki do pielęgnacji stóp – 
Good Foot Podology. 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar