2017-07-11

Dodatki

Sportowo i wygodnie z Wolą

Letni czas sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu. By po pracy ciało mogło się zregenerować, a umysł odprężyć, warto wybrać się na rower czy spacer, a weekend spędzić na wycieczce w lesie lub w górach. Z myślą o miłośnikach sportowych wyzwań, którzy cenią sobie komfort, ale też lubią wyglądać modnie - firma Wola wprowadziła na rynek szeroką gamę gładkich skarpetek „be active colour” oraz wzorzystych „be active”.

Wygląd ma znaczenie – także podczas sportowych aktywności. I nie chodzi o uznanie w oczach innych, ale o naszą samoocenę i samopoczucie. Kiedy otaczamy się ulubionymi kolorami, spójnymi z naszym temperamentem – czujemy się dobrze w „swojej skórze”. A to pierwsza i najważniejsza zasada każdej udanej wyprawy. Bo właśnie o tę przyjemność, umiejętność czerpania radości z ulotnych chwil, w życiu chodzi.
 
Kolory mają moc! Mogą poprawić nam nastrój, dodać energii, a nawet pewności siebie, kiedy tego potrzebujemy. A dobre samopoczucie i pozytywna energia podczas aktywności na świeżym powietrzu - czy to wycieczki rowerowej, czy wspinaczki po górach pomogą podjąć nowe wyzwanie lub przetrwać kryzys w drodze na szczyt. Właśnie dlatego dbamy, by w naszej ofercie klienci mogli znaleźć produkty wysokiej jakości w modnych, żywych kolorach, a przy tym w przystępnej cenie. – mówi Karolina Kochańska, marketing manager firmy Wola.
 
Planując aktywny wypoczynek, warto zadbać o wygląd, a także o dobrą jakość ubrań, które ochraniają nasze ciało. Swobodny ruch, elastyczność i dopasowanie do ciała pozwolą nam zrealizować nawet najbardziej wymagające sportowe plany. A pomysłów na aktywne spędzenie wolnego czasu z pewnością nie zabranie.
 
 
 
Produkty firmy Wola można kupić w sklepie firmowym na terenie zakładu produkcyjnego w Zduńskiej Woli, w sieci drogerii Rossmann, supermarketach Auchan i Carrefour oraz Adesso (Textilmarket). Możliwe są także zakupy online za pośrednictwem sklepu internetowego www.wola.pl. Dziecięca kolekcja Woli cieszy się powodzeniem nie tylko w kraju, ale także zagranicą. Od wielu lat produkty polskiej firmy eksportowane są m.in. do Włoch, Francji, Niemiec czy Szwecji. Więcej informacji: www.wola.pl.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar