2017-05-29

Dania dla jarosza

Mini co nieco – smaczna innowacja

Większość z nas nie lubi nudy. Dlatego często mamy ochotę spróbować czegoś nowego – co odmieni codzienność i wniesie powiew świeżości. Także w kuchni chętniej niż kiedyś sięgamy po produkty innowacyjne i oryginalne oraz po nietypowe, ciekawe rozwiązania. Próbujemy nowych potraw i coraz odważniej łączymy ze sobą smaki. Dzięki temu nasze codzienne menu staje się jeszcze bogatsze i inspirujące.

Na co dzień zwykle towarzyszy nam rutyna związana z pracą i domowymi obowiązkami. Tym chętniej sięgamy po to, co nieznane, ponieważ to właśnie nowe doznania nadają życiu prawdziwy smak. 

 

Lubella Sałatka z mini rurkami warzywnymi i mozarella

Kuchnia – miejsce wielu innowacyjnych odkryć

Jednym z takich miejsc, w którym chętnie i coraz odważniej w eksperymentujemy jest kuchnia. Sporo osób poszukuje kulinarnych innowacji i kreatywnych pomysłów na ciekawe dania. Przeszukujemy książki kucharskie i Internet. Chcemy próbować nieznanych smaków i poznawać kucharskie triki. Bawmy się i eksperymentujmy, bo dzięki otwarciu na nowości możemy odkryć jeszcze więcej swojego ulubionego „co nieco” i wzbogacić codzienne menu. 

Najważniejsze, by się odważyć i spróbować. Dlatego, jeśli nie jesteśmy pewni, czy nasze pomysły się sprawdzą możemy zaprosić do kulinarnej przygody rodzinę i znajomych. Przygotujmy kilka porcji ulubionego „co nieco” w różnych formach, np. każdą inaczej przyprawioną lub z innym dodatkiem. Niech życzliwe nam osoby wybiorą to, co smakuje im najbardziej. W ten sposób łatwo przekonamy się, że nasze danie może stać się inspiracją i dać innym dużo radości. Kto wie, może odkryjemy zupełnie nową potrawę, która na stałe wejdzie do naszego menu? Dzięki kulinarnym innowacjom rutyna nam w kuchni nie grozi!

Nowe makarony MINI – jeszcze bardziej inspirujące „co nieco”

Niemal nieskończoną porcję pomysłów na smakowite mini „co nieco”, jak i pyszne dania główne dostarczają makarony. Doskonałym tego przykładem są nowe makarony MINI od Lubelli. Dostępne w standardowej gramaturze opakowania makaronowe miniformy stanowią wyjątkową innowację. Ich drobne, wesołe kształty oraz zaskakujące smaki to dowód na to, że makaron nie może być nudny. Klasyczne, a jednak zupełnie nowe – Mini Kółka, Mini Kokardki i Mini Penne sprawią, że nawet dobrze znana zapiekanka, zupa czy sałatka staną się ponownie inspirującą atrakcją codziennego posiłku, firmowej przekąski, pikniku z przyjaciółmi czy przyjęcia. Z kolei smukłe, warzywne Mini Rurki, wzbogacą niejedną lekką sałatkę o kolejne pięć warzyw: szpinak, brokuł, groszek, marchewkę i dynię. Doskonałą alternatywą dla tradycyjnego deseru mogą być natomiast zakręcone Mini Świderki z czekoladą - z owocami i ulubionym jogurtem sprawią, że słodka wersja naszego mini co nieco zaskoczy małych i dużych łasuchów. Wśród makaronów MINI od Lubelli każdy znajdzie coś dla siebie.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar