2017-05-29

Dodatki

L’APERITIVO ITALIANO – włoskie aperitivo czas zacząć!

Kulisy sesji najnowszej kampanii SABRINY PILEWICZ z finalistą Top Model – Jakobem Koselem!

 

Włoskie życie to kwintesencja radości i prawdziwa celebracja codziennych przyjemności, szczególnie przy słynnym włoskim aperitivo – koktajlu nie tylko pobudzającym apetyt, ale przede wszystkim będącym wyjątkowym pretekstem do spotkań i spędzania czasu w doborowym towarzystwie.

Właśnie w tym duchu powstała nowa kolekcja projektantki SABRINY PILEWICZ - L’APERITIVO ITALIANO, która jest efektem kontynuacji współpracy projektantki z marką MARTINI. 

Zainspirowana atmosferą włoskiego aperitivo w stylu MARTINI - TONIC oraz młodzieńczą witalnością i radością życia, Sabrina Pilewicz zaprojektowała pierwszą w historii marki kolekcję plecaków – PINEROLO, RIVOLI oraz TORINO, dedykowaną nie tylko Paniom, ale także Panom. 

Właśnie dlatego w kampanii L’APERITIVO ITALIANO oprócz modelki – Weroniki Spyrki, wystąpił także finalista programu TOP MODEL – Jakob Kosel.

 

Oboje stanęli przed obiektywem słynnego Instagramera, youtubera i fotografa lifestylowego - Wujaszka Liestyle - Michała Wilczewskiego.

 

Sesja odbyła się na ulicach Turynu, w słynnej Martini Cafe Torino, która jest energetyczną mieszanką historii i nowoczesności oraz w Pessione, w muzeum Casa di Martini.

 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar