2017-05-27

Oczy

Tusz do rzęs VOLUME MULTILASHES EFFECT SMOKY LA LUXE PARIS

pogrubiająco - zagęszczający

Tusz do rzęs VOLUME Multi Lashes pogrubiająco - zagęszczający intensywnie nasycony czernią nadaje spojrzeniu wyjątkowej wyrazistości. Już jedna warstwa sprawia, że rzęsy są pięknie wyeksponowane.

Szczoteczka w kształcie migdała idealnie dopasowuje się do linii rzęs pokrywając każdą z nich warstwą kremowego, intensywnie czarnego tuszu jednocześnie maksymalnie zagęszczając je od nasady i unosząc.

 

 

 

 

Cena  zł 9,99/ 10 g

 

LA LUXE PARIS to ekskluzywna marka wywodząca się z najlepszych tradycji kosmetycznych, stworzona z myślą o kobietach dynamicznych, otwartych na nowinki, ceniących luksus i doskonale zorientowanych w trendach. LA LUXE PARIS stanowi obietnicę składaną konsumentkom, zapraszając je do świata luksusowych kosmetyków i najlepszej jakości. W ofercie marki można znaleźć serie wyspecjalizowanych kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy, ciała  dłoni, a także produkty do makijażu, które wykazują również właściwości pielęgnacyjne. Produkty LA LUXE PARIS nie zawierają parabenów, silikonów i sztucznych barwników, a najwyższe bezpieczeństwo ich stosowania potwierdzają surowe testy dermatologiczne. Kompleksowo działające formuły i programy odmładzające dostosowane do konkretnych potrzeb skóry i grup wiekowych, opracowywane są w laboratoriach na bazie najbardziej zaawansowanych technologii. Na atrakcyjność kosmetyków LA LUXE PARIS składa się ich jakość oraz konkurencyjna cena. Od momentu premiery na polskim rynku, ta światowa marka konsekwentnie zdobywa zaufanie rosnącego grona klientek, oferując nowatorskie preparaty łączące luksus stosowania z najwyższą skutecznością działania.

Misją marki jest dostarczanie starannie skomponowanych receptur wyróżniających się niezwykłym bogactwem składników aktywnych, w odpowiedzi na potrzebę produktów profesjonalnych z przeznaczeniem do codziennej pielęgnacji. Celem marki jest podarowanie każdej kobiecie codziennego dotyku luksusu, tak by w każdej chwili czuła się zadbana i piękna.

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar