2017-02-14

Dodatki

Walentynkowa odsłona Gatty i Justyny Steczkowskiej

Walentynki to wyjątkowy dzień, w którym robiąc prezent dla samej siebie, możemy zrobić go również swojej drugiej połówce. Potwierdza to także Justyna Steczkowska mówiąc, że: „Najlepszym prezentem dla niej, jak i dla niego będzie… seksowna bielizna od Gatty”. Kolekcja Ars Amandi to propozycja pończoch, kabaretek i  rajstop z lekką nutą erotyczną. Z okazji święta zakochanych Gatta postanowiła podarować kilka rad na kuszący wygląd, a ambasadorka marki zdradziła, co najbardziej ceni w walentynkach.

Kuszący dół 
Gatta w swojej walentynkowej ofercie posiada wiele modeli, które sprawdzą się podczas romantycznego wieczoru we dwoje. Justyna Steczkowska poleca kilka propozycji z kuszącej linii Ars Amandi. Dzięki nim każda kobieta zrobi wrażenie na swoim mężczyźnie, pobudzając jego wyobraźnię. Ulubionym modelem piosenkarki są rajstopy Dione. Jest to połączenie klasycznych kabaretek z ozdobną częścią majteczkową. Tradycyjny dół pozwala na swobodne noszenie ich do sukienki lub spódnicy, kiedy bardziej kusząca część rajstop będzie przeznaczona już tylko dla oczu ukochanego. Kolejnym zmysłowym akcentem bieliźnianym będą pończochy samonośne z serii Ars Amandi. Wykończone są flokowaną koronką z motywami z kamasutry. Będą idealnym zwieńczeniem romantycznej kolacji. 
 

Walentynki według Justyny Steczkowskiej
Dzień św. Walentego zazwyczaj spędzamy w towarzystwie bliskiej osoby, o jakich Walentynkach marzy ambasadorka marki Gatta?
 
„Kobieta zawsze będzie marzyła o adorowaniu, o tym, aby być tą jedyną, wyjątkową królewną, której mężczyzna otworzy drzwi, poda kawę do łóżka czy to co lubi i zajmie się nią wieczorem, nie zaganiając jej kolejny raz, żeby usypiała dziecko tylko po prostu była jego królewną. I to się chyba nigdy nie zmieni. Choćby nie wiem jak byśmy były bogate i jak wysokie stanowiska piastowały to każdy z nas potrzebuje akceptacji i takiej zwyczajności, która polega właśnie na tym, że czujemy się w towarzystwie swojego ukochanego komfortowo i miło – stwierdza Justyna Steczkowska. 
 
Ambasadorki marki Gatta za najlepszy prezent z okazji walentynek dla kobiety i mężczyzny uważa: „Sexowne body Gatta plus miłe chwile tylko we dwoje” – stwierdza z uśmiechem piosenkarka. Na pytanie, czy ma ulubioną piosenkę miłosną odpowiada: „Jest ich wiele, jedną z nich śpiewałam z Andrzejem Piasecznem na koncercie Muzyki Filmowej – »Everything I do I do it for You«”. 
 
Artystka wszystkim zakochanym z okazji walentynek radzi: „Podążajcie za biciem serca w rytm miłosnych piosenek!”. 
 
Propozycje Gatty na walentynki dostępne są w salonach stacjonarnych oraz na stronie internetowej www.gatta.pl.  

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar