Diky

2017-02-13

Kosmetyki

Walentynkowe inspiracje w Media Markt i Saturnie Najlepsze prezenty dla mężczyzn

Istnieje przeświadczenie, że Święto Zakochanych wzbudza w naszym kraju kontrowersje. Jednak badania pokazują, że aż 74% Polaków odnosi się pozytywnie do pomysłu obdarowania bliskiej osoby, a zdecydowani przeciwnicy Walentynek stanowią zaledwie 8% badanych1. Jedno jest pewne - każdy zasługuje na otrzymanie w tym dniu czegoś wyjątkowego. Naprzeciw poszukiwaczom oryginalnych i praktycznych prezentów wychodzą markety Media Markt i Saturn, z szerokim wyborem produktów doskonale dostosowanych do potrzeb nowoczesnego mężczyzny. 

Zakupowe dylematy
 
Co kupić i czy dana rzecz spodoba się ukochanej osobie? To dylemat wielu z nas przed Walentynkami. Mężczyźni z pewnością docenią nowoczesny, praktyczny i użyteczny sprzęt. Doskonałą propozycją takiego prezentu będzie urządzenie, które pomoże im w jeszcze lepszy sposób zadbać o siebie. Ogromy ich wybór znaleźć można między innymi w sklepach Media Markt i Saturn. Zakupy w tych marketach to dokonała opcja dla wszystkich zabieganych, i tych, którzy odkładają zakup walentynkowych podarunków na ostatnią chwilę. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci sklepów i bardzo bogatej ofercie, kupno upominku nawet tuż przed Świętem Zakochanych nie będzie stanowiło żadnego problemu.
 
Nowoczesne i użyteczne BaByliss for Men– idealne upominki dla facetów
 
Co polecają fachowi doradcy Media Markt i Saturn na tę okazję? Sprzęt, który powinien znaleźć się w domu prawdziwego mężczyzny to z pewnością maszynka do strzyżenia BaByliss For MEN E791E. Jej wielofunkcyjność oraz komfort obsługi sprawiają że stylizacja włosów i zarostu jest wyjątkowo prosta. Dzięki możliwości mycia ostrzy pod bieżącą wodą, łatwo utrzymać ją w higienicznej czystości, a wskaźnik konieczności ładowania wyklucza problem rozładowania strzyżarki w trakcie stylizacji. 
 
 
 
Maszynka do włosów BaByliss E791E
 
 
Inną propozycją jest maszynka do strzyżenia BaByliss For MEN E951E z linii profesjonalnej PRO45. Dzięki niej, każdy mężczyzna ma gwarancję dostosowania maszynki do swoich potrzeb, a 39 ustawień długości strzyżenia daje możliwość wprowadzenia różnorodności w wyglądzie zarostu, co pozwoli pozbyć się rutyny i monotonii w codziennym wyglądzie. Maszynka ma najszersze ostrza XL 45mm na rynku.
 
 
BaByliss maszynka do włosów E951E
 
 
Miłośników idealnego zarostu z pewnością ucieszy Trymer BaByliss For MEN E846E. Jego innowacyjna geometria sprawia, że przycinanie zarostu jest o 25% szybsze w stosunku do tradycyjnych ostrzy, a ruchoma głowica – dzięki idealnemu dostosowaniu do konturu twarzy – zapewnia komfort i precyzję stylizacji. 
 
 
BaByliss trymer do brody E846E
 
 
BaByliss trymer do brody E846E
 
 
 
To nie jedyne pomysły na walentynkowe prezenty, które znaleźć można w sklepach Media Markt i Saturn. Doskonałym wyborem będą także urządzenia i akcesoria związane z rozszerzającym się trendem zdrowego trybu życia – na przykład elektronika sportowa (kamery akcji, pulsometry, zegarki GPS, czy słuchawki sportowe). W przypadku mniejszego budżetu, możemy kupić płyty z muzyką, książki lub modne akcesoria. 
 
 
Wszystkim niezdecydowanym z pomocą przyjdą fachowi doradcy Media Markt i Saturn. Objaśnią wszystkie parametry techniczne sprzętu i pomogą wybrać ten, który najlepiej będzie odpowiadał potrzebom naszej drugiej połowy.
 
Produkty można znaleźć również w sklepach internetowych www.mediamarkt.pl oraz www.saturn.pl .

1 Sondaż CBOS / Badanie przeprowadzono w dniach 31 stycznia – 6 lutego 2013 r. na liczącej 1111 osób reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski.

Komentarze (1)

morv (2017-02-16 21:31:21)
morvi@o2.pl
Też uwazam, ze to fajny pomysl na prezent. Zawsze się przyda. Mnie dziewczyna kupiła golarkę od Panasonica i jestem zadowolony z jej działania.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar