Konkursy/

2017-02-10

Kosmetyki

Nowy szampon spowalniający proces siwienia od Pharmaceris

H-STIMUTONE Szampon o podwójnym działaniu spowalniający proces siwienia & stymulujący wzrost włosów.

 

Specjalistyczny szampon o podwójnym działaniu. Spowalniający proces siwienia & stymulujący wzrost włosów.

 

WSKAZANIA: Polecany dla mężczyzn i kobiet do mycia skóry głowy i włosów, z tendencją do wypadania, łysienia oraz siwienia. Rekomendowany do włosów osłabionych, które ulegają przedwczesnemu procesowi starzenia, objawiając się ich widocznym przerzedzeniem oraz pierwszymi oznakami siwizny. Regularne stosowanie szamponu opóźnia proces siwienia włosów i stopniowo przywraca ich naturalny, fizjologiczny kolor. Formuła do codziennego stosowania. Szampon nie wykazuje właściwości farby do włosów.

DZIAŁANIE: Szampon stanowi skuteczne rozwiązanie problemów siwienia oraz wypadania włosów, wynikających z ich naturalnego wieku genetycznego oraz zmian środowiskowo-cywilizacyjnych (stres, zła dieta, zanieczyszczeniaśrodowiska), prowadzących do szybszego procesu starzenia włosów. Szampon efektywnie oczyszcza skórę głowy oraz poprawia kondycję włosów. Oparty na skoncentrowanym działaniu naryngeniny, wykazuje duoaktywne działanie: opóźnia proces starzenia się włosów i przywraca ich naturalną pigmentację. Naryngenina aktywuje mitochondria odpowiedzialne za funkcje życiowe komórek, wydłużając ich żywotność oraz wycisza geny odpowiedzialne za hamowanie produkcji barwnika. W rezultacie spowalnia proces siwienia i redukuje ilość siwych włosów. W połączeniu z wyciągiem z orzecha, zawierającym fitopigmenty, stopniowo przyciemnia siwe włosy i przywraca im naturalny kolor. Wysokoefektywny, zgłoszony do opatentowania, kompleks kofeiny i Naturalnego Czynnika Wzrostu FGF, wydłuża aktywność życiową mieszków włosowych (faza wzrostu), znacząco je wzmacnia oraz zmniejsza tendencje do wypadania i przerzedzenia włosów. D-pantenol i polimery kationowe, o właściwościach łagodzących podrażnienia i regenerujących, przywracają fizjologiczne pH skóry głowy oraz niezbędny poziom nawilżenia.

SPOSÓB UŻYCIA: Szampon stosować codziennie lub min. 3 razy w tygodniu. Nanieść na wilgotne włosy. Delikatnie masować przez 2-3 minuty, a następnie spłukać wodą. W przypadku kontaktu z oczami przemyć wodą. Szampon po każdym użyciu, stopniowo przyciemnia siwe włosy. Profilaktycznie, raz w tygodniu włączyć do kuracji Oczyszczający peeling trychologiczny H-STIMUPEEL. W celu zwiększenia efektywności działania pobudzającego wzrost włosów stosować łącznie z odżywką Pharmaceris H-STIMULINUM i specjalistycznym preparatem H-STIMUFORTEN.

 

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA W BADANIACH NA SKÓRZE GŁOWY Z TENDENCJĄ DO SIWIENIA I WYPADANIA WŁOSÓW**:

79% hamuje wypadanie włosów

82% wzmacnia włosy

57% zapobiega łysieniu

57% skóra głowy jest mniej widoczna

64% zapobiega łamaniu się włosów

 

 

DERMATOLOGICZNA FORMUŁA OPRACOWANA DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ

Indeks 10E1588-01-01

Średnia cena detaliczna 42,90 zł. zł

Pojemność opakowania 250 ml.

Obszar pielęgnacji: włosy , głowa

Rodzaj skóry: każda

Działanie: wzmacniające, oczyszczające

Stosowanie codziennie 3 razy w tygodniu

Wiek: od 13 roku życia

Składniki aktywne: pantenol, kofeina, Naryngenina, Orzech ( J(uglans Regia Walnut Shell Extract), FGF1

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar