2017-01-24

Kosmetyki

Najbardziej pożądane kosmetyki 2016 roku

Oto kosmetyczne hity minionego roku, które polecamy i Wam. Niech więcej osób odkryje ich świetne właściwości!

W Perfumerii EUFORIA rok 2016 bezdyskusyjnie należał do zapachu Calvin Klein Euphoria! Świeży i lekki - sprawi, że poczujesz euforyczny przypływ energii, czerpanej z egzotycznych kwiatów i owoców. Flakon, którego inspiracją były pąki orchidei zaprojektował Fabien Baron. Przekonaj się sama, jaka to niezwykła kompozycja. 

Nasze nosy w minionym roku podbił także zapach Elizabeth Arden 5th Avenue. To kompozycja niezwykła, nowoczesna, a zarazem klasyczny amerykański zapach. Sprawdź, jak pachnie tętniąca życiem ulica 5th Avenue! 

Hit, który z pewnością zostanie z nami nieco dłużej to paletka cieni do makijażu Makeup Revolution 32 Flawless Eyeshadow. Paleta stała się hitem wśród blogerek! 

  • Jak najbardziej jestem na tak pod względem wszystkich palet! Każda z nich ma dużo cieni, (...), o różnych konsystencjach i do tego przystępną ceną. - Martyna Molenda Makeup Vlog 
  • Pierwsze słowo które nasuwa się po otwarciu opakowanie to: CUDOWNA. - Agata, Malinowy MakeUp Blog

Jak widać marka Makeup Revolution szturmem podbiła serca polskich kobiet. Nie dziwi ten fakt, bo oferuje kosmetyki wysokiej jakości i do tego niedrogie. 

Z kolei akcesoria do pielęgnacji włosów zdominował Tangle Teezer.  Szczotka wg fryzjerów została uznana za najlepszy innowacyjny produkt dla włosów. Przy jej pomocy bez trudu rozczeszesz włosy bez uszkadzania ich struktury oraz pomasujesz skórę głowy! Nic dziwnego, że w 2016 roku zachwyciły się nim także klienci EUFORII. 

Serce Pań zabiło także mocniej na widok oferty pielęgnujących produktów dostępnych w Perfumerii EUFORIA: kremów do twarzy, keratynowych produktów  odżywiających włosy, perfumowanych balsamów i żeli do ciała - to wszystko, aby zadbać o swoje ciało kompleksowo! 

A jakie były Wasze ulubione produkty kosmetyczne 2016 roku? 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar