Banner
Kruk/
HR

2017-01-24

CIEKAWOSTKI

Marzenia się spełniają!

 Pani Agnieszka wygrała dom z natury w Wielkiej Loterii Almette.

Loteria Almette od samego początku wzbudzała wiele emocji. Nie bez powodu! Główną nagrodą do zdobycia było marzenie wielu z nas - nowy, w pełni wyposażony, całoroczny drewniany dom z pięknym widokiem na Tatry. W loterii wzięło udział kilkaset tysięcy Polaków, ale szczęście uśmiechnęło się do Pani Agnieszki Ślebiody z okolic Zielonej Góry. 17 stycznia br. odbyło się uroczyste przekazanie Pani Agnieszce kluczy do domku Almette.
 
 
 
Promocja Almette „Dom z natury” trwała od 1 września do 31 października 2016. Łączna wartość nagród w loterii przekroczyła milion złotych. Każdego dnia proponowano nagrody pieniężne, a finałową nagrodą główną był całoroczny drewniany dom o łącznej powierzchni 84 m², położony w górach, w miejscowości Czerwienne niedaleko Zakopanego. 
 
 
O Loterii Almette dowiedziałam się od siostry. To było po naszym powrocie z letnich wakacji w górach. Potem zobaczyłam reklamę w telewizji i informację na opakowaniu. Pomyślałam, że może warto spróbować, tym bardziej, że bardzo lubię jeść Almette! W loterii wzięłam udział dwa razy.  To drugie zgłoszenie, było tym szczęśliwym trafem! Kupiłam Almette śmietankowy, który zresztą kupuję najczęściej!  Początkowo nie wierzyłam, nie wiedziałam co się dzieje. To był szok i pełne zaskoczenie. Zadzwoniłam od razu do męża, ucieszył się tak samo, jak ja! Bardzo dziękuję, jesteśmy przeszczęśliwi! mówi Agnieszka Ślebioda, zwyciężczyni nagrody głównej. 
 
Dom z natury Almette wykończony został pod klucz - nowocześnie umeblowany i od momentu przekazania kluczy nowym właścicielom gotowy do zamieszkania. Organizatorzy zadbali o najdrobniejsze szczegóły takie jak dekoracje, naczynia w kuchni czy ręczniki łazienkowe. Cały dom został urządzony w ciepłych, naturalnych kolorach. Niepowtarzalny klimat spotkaniom w rodzinnym gronie nadaje kominek. Oryginalnym pomysłem jest hamak w salonie z którego podziwiać można piękny widok na Tatry.
 
17 stycznia br. odbyło się uroczyste wręczenie kluczy do domku Almette oraz przekazanie prawa własności do nieruchomości. O wyznaczonej godzinie pojawiła się Pani Agnieszka z rodziną – mężem, nastoletnią córką oraz siostrą. Przywitali ich pomysłodawcy i organizatorzy Wielkiej Loterii Almette, na czele z Prezesem firmy Hochland Polska oraz Starostą Powiatu Nowotarskiego. Na twarzach laureatów było widać ogromne zaskoczenie i wzruszenie. 
 
Staraliśmy się znaleźć działkę z najpiękniejszym widokiem na góry, aby zbudować na niej dom i wykończyć go tak, jakbyśmy robili to dla siebie. Włożyliśmy w to dużo czasu, energii i serca. Najpierw trzymaliśmy kciuki, aby wygrała rodzina, dla której ten dom będzie spełnieniem marzeń. Potem – jak już poznaliśmy zwycięzców - z niecierpliwością czekaliśmy na reakcję pani Agnieszki i jej rodziny, kiedy zobaczy dom i okolicę. Widząc prawdziwe szczęście i wzruszenie całej rodziny  – poczuliśmy, że zrobiliśmy coś naprawdę wyjątkowego. Cieszymy się, że dom trafił w dobre ręce! Cała akcja pokazała że marzenia się spełniają, ale trzeba w nie bardzo mocno wierzyć. Osobiście jestem dumna, że to marka Almette spełnia marzenia w tak wyjątkowy sposób… - mówi Katarzyna Ciecieręga, marketing manager w Hochland Polska
 
Dzień, w którym rodzina Pani Agnieszki po raz pierwszy zobaczyła dom przebiegł w miłej i radosnej atmosferze. O pyszne przekąski zadbał David Gaboriaud – jeden z najbardziej znanych kucharzy młodego pokolenia. Kulinarne smakołyki przygotowane zostały na bazie serków Almette. Gości szczególnie zachwycił tort z masy cukrowej w kształcie drewnianego domku. Po wszystkich atrakcjach gospodarze zdradzili, że spędzą długo wyczekiwany, tygodniowy urlop w nowym domu. 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar