2017-01-16

Włosy

Rowenta RESPECTISSIM – wyglądaj pięknie i dbaj o swoje włosy

Modne fale, zwiększona objętość, fantazyjny kok czy gładka tafla włosów - którą fryzurę wybierzesz podczas nadchodzącego karnawału? Czy to możliwe, aby wystylizować włosy bez narażania ich na zniszczenie spowodowane wysoką temperaturą? Linia Respectissim marki Rowenta to odpowiedź na te potrzeby – zaawansowane technologicznie produkty najwyższej jakości pozwalają modelować włosy w optymalnej dla nich temperaturze, nie narażając ich na uszkodzenia.

Wiele kobiet codziennie stawia sobie pytanie, czy stylizacja urządzeniami wykorzystującymi wysoką temperaturę nie naraża ich włosów na osłabienie, łamliwość i pozbawienie blasku? Marka Rowenta wyszła naprzeciw tym obawom i opracowała linię produktów RESPECTISSIM, która jest połączeniem optymalnej temperatury, nowoczesnej technologii oraz ochrony kondycji włosów. Dzięki tym urządzeniom nawet codzienne modelowanie nie stanowi już zagrożenia dla ich wyglądu i zdrowia. To wykorzystanie niskich temperatur ma tutaj kluczowe znaczenie – w połączeniu z najwyższą jakością produkcji urządzeń, pozwala na uzyskanie wymarzonego efektu pięknych i zdrowych włosów, nawet przez 7 dni w tygodniu. 
 
Główną zaletą linii Respectissim marki Rowenta jest funkcja Respect – ustawia ona optymalną temperaturę i siłę nadmuchu powietrza. Pozwala to na eliminację uszkodzeń powierzchni włosa, zapewnia jego nawilżenie, przez co wyglądają na zdrowe i lśniące.
 
SUSZARKI – JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO DLA WŁOSÓW
Respectissim Silence – ultranowoczesny silnik gwarantuje ciche suszenie, przy zachowaniu maksimum skuteczności. Dzięki jej zastosowaniu włosy są nawet o 25% mniej odwodnione niż przy użyciu tradycyjnej suszarki. 
 
Respectissim Instant Dry – funkcja Moving Air Booster pozwala na szybsze suszenie włosów – akcesorium to naśladuje ruch ręki.

Respectissim Studio Dry – to kompaktowa i łatwa w użyciu suszarka, a dzięki potrójnemu koncentratorowi zwiększona została siła suszenia, nie uszkadzając przy tym włosów.
 
 
Rowenta RESPECTISSIM Studio Dry
Cena ok. 99 zł
 
Rowenta RESPECTISSIM Instant Dry
Cena ok. 169 zł 
 
Rowenta RESPECTISSIM Silence
Cena: ok. 259 zł
      
 

LOKÓWKA I PROSTOWNICE – STYLIZUJĄ I DBAJĄ
 
Respectissim Precious Curls – to lokówka idealna do wykonywania naturalnych loków. Pozwala idealnie kręcić włosy już w niższej temperaturze 170o C, dzięki czemu włosy są mniej zniszczone, odporne na łamanie oraz gładsze w dotyku.
 
Respectissim Liss&Curl – ta prostownica daje wybór – możemy dzięki niej stworzyć naturalnie wyglądające loki lub osiągnąć efekt gładkich i prostych włosów, bez ryzyka ich zniszczenia. 
 
Respectissim 7/7 – codzienne dbanie o włosy przestało być tylko marzeniem – ta prostownica jest idealna do stosowania przez 7 dni w tygodniu dzięki powłoce ze stopu miedzi i krzemu, która lepiej przewodzi ciepło w płytach.
 
 
 
Rowenta RESPECTISSIM Precious Curls
Cena ok. 179 zł
 
         
 
                        Rowenta RESPECTISSIM Liss&Curl
Cena: ok. 289 zł
 
   
 
Rowenta RESPECTISSIM 7/7 
Cena: ok. 219 zł 
 
 
 
OBJĘTOŚĆ POD KONTROLĄ
 
Volum'24 – to urządzenie, które nadaje niesamowitą objętość włosom od nasady aż po same końce dzięki innowacyjnej konstrukcji obracających się płyt. W rekordowo krótkim czasie można uzyskać efekt dużej objętości włosów. Włosy są zdrowe i piękne, dzięki funkcji RESPECT, która pozwala na osiągnięcie efektu w niższej 170o C.
 
 
 
Rowenta RESPECTISSIM Volum'24
Cena ok. 199 zł
 
 
Zadbaj o swoje włosy już dziś – ich ochrona i pielęgnacja nie musi oznaczać wyrzeczeń. Bądź piękna i modna, jednocześnie troszcząc się o ich zdrowie i kondycję. Dzięki linii Rowenta RESPECTISSIM stanie się to łatwiejsze, niż myślisz!
 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar