2008-05-28

Włosy

Optymalne nawilżenie

Seria do włosów IMUNAL HYDRO ENERGY powstała w trosce o włosy narażone na wpływ otoczenia oraz działania mechaniczne, które uszkadzają strukturę włosa. Produkty przeznaczone są dla włosów suchych, słabych i trudnych do układania.

Kompleks E3 to zespół trzech regenerujących substancji: kreatyny, glikozy oraz protein, który ma za zadanie wzmocnić wewnętrzną strukturę włosa oraz pielęgnować go od zewnątrz.


Algi morskie swoje wartości odżywcze i lecznicze czerpią bezpośrednio z wody. Zawierają najważniejsze substancje mineralne oraz związki organiczne, które są niezbędne dla procesów życiowych. Wyciąg pozyskany z trzech różnych rodzajów alg sprawia, że produkty z serii IMUNAL HYDRO ENERGY są bogatym źródłem protein, minerałów, witamin i pierwiastków nadających odpowiednie odżywienie, dzięki czemu włosy stają się optymalnie nawilżone.


Kosmetyki wchodzące w skład linii IMUNAL HYDRO ENERGY:

IMUNAL HYDRO ENERGY MOUSSE – odżywka do włosów w piance. Zawarty w odżywce wyciąg z alg dostarcza włosom minerałów, pierwiastków śladowych oraz witamin, które optymalnie nawilżają włosy i wzmacniają ich strukturę.
200 ml/58 zł

IMUNAL HYDRO ENERGY SPRAY – odżywka w spray’u o błyskawicznym działaniu. Wyciąg z alg morskich służy jako bogate źródło substancji odżywczych. Włosy odzyskują zdrowy wygląd, stają się puszyste i naturalnie błyszczące.
150 ml/54 zł

IMUNAL HYDRO ENERGY MASK – intensywnie działająca maska z zawartością kompleksu E3 i wyciągami z różnych gatunków alg. Nadaje włosom trwałą wilgotność, odżywia i odczuwalnie zwiększa ich elastyczność, nadając przy tym piękny połysk.
200 ml/67 zł


IMUNAL HYDRO ENERGY SHAMPOO – szampon do włosów normalnych po suche. Zawiera kompleks E3 i wyciąg z alg. Działa nawilżająco, nadaje włosom jedwabisty połysk oraz ułatwia rozczesywanie.
250 ml/38 zł


Produkty IMUNAL HYDRO ENERGY to optymalne środki nawilżające. Idealne rozwiązanie dla włosów łamliwych, suchych i matowych. Sprawiają, że włosy stają się odpowiednio odżywione i jedwabiście błyszczące.

Wszystkie produkty z serii IMUNAL HYDRO ENERGY są do nabycia w salonach firmowych Kadus oraz innych renomowanych salonach fryzjerskich. Szczegółowe informacje na temat produktów znajdują się tutajKomentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar