Strona

2016-12-27

Włosy

Farby Natura Styl z regenerującą odżywką 3 W 1 MARION

 Pielęgnacja i ochrona włosów już w trakcie farbowania.

 
 
Naturalne składniki proteiny ryżu i jedwabiu - chronią i odżywiają włosy już w trakcie farbowania.
 
Jedyna farba do włosów na rynku w tej kategorii cenowej z REGENERUJĄCĄ ODŻYWKA 10 ml zapakowaną w osobną saszetkę.
 
 
 
 
 
 
  • Proteiny jedwabiu odżywią i wzmocnią strukturę włosów oraz nadadzą im olśniewający blask.
  • Proteiny ryżu działają łagodząco i zmiękczająco oraz doskonale nawilżają i odżywiają. Posiadają właściwości ochronne. Ponadto poprawiają mikrokrążenie podskórne, redukują rozkład kolagenu oraz spowalniają starzenie się skóry i włosów. 
 
Doskonale pokrycie siwych włosów
Dzięki innowacyjnej formule oraz super trwałym pigmentom koloryzującym  będziesz mogła przez długi czas cieszyć się głębokim , naturalnym i intensywnym, kolorem, który doskonale pokrywa siwe włosy. Specjalnie opracowane receptury farb zawierają gliceryną, która posiada właściwości zmiękczające i nabłyszczające włos. 

Natura Styl uzupełniona została o saszetkę z Regenerującą odżywką zawierającą kompleks COLOUR RESTORE o potrójnym działaniu pielęgnacyjnym: Odbudowa, ochrona  i głęboki połysk. Odżywka z kompleksem Colour Restore (poj. 10ml) , zapewnia ochronę koloru, poprawia kondycję i odżywienie włosa po szkodliwych zabiegach, podkreślając intensywność oraz blask koloru.
 
 
Seria farb dostępna jest w 19-stu kolorach.
 
 

Cena na półce ok.- 5,80 zł

Komentarze (3)

Renata (2017-06-13 13:30:49)
s
Dodrze kryjąca farba o ładnym i długotrwałym kolorycie. Nie podrażnia skóry głowy. wart zakupu.
Barbie (2017-02-24 12:31:33)
ok
Farba rzeczywiście gwarantuje ładne pokrycie siwych włosów, byłam zaskoczona równomiernym kolorytem. Nie podrażnia skóry łowy i pokrywa całość włosów. Kolorek intensywny z gwarancją nawilżenia i długotrwałości koloru. Polecam
Selena (2017-01-11 11:28:12)
dobra
Zawsze używam farb Mariona, nie podrażniają, ładnie kryją całość włosków z ładnym intensywnym kolorkiem. Polecam, tanie i dobre.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar