2016-12-06

Kosmetyki

Cztery pomysły na mikołajkowy prezent dla partnera

Nadal nie masz pomysłu na prezent dla ukochanego? Przygotowaliśmy zestawienie oryginalnych prezentów, które ucieszą nie tylko Twojego partnera, ale także Ciebie!

Kilka razy w roku zastanawiamy się, jaki prezent ucieszyłby naszego wybranka. Nawet jeśli bardzo dobrze znamy swoich partnerów, to wybranie dla nich odpowiedniego upominku czy prezentu jest równie trudne, co zdecydowanie się podczas zakupów na tę jedną, konkretną torebkę spośród tysiąca wyjątkowych.
 
Spójrzmy na to z innej strony i zastanówmy się, co najbardziej podoba nam się w naszej drugiej połówce, a teraz podkreślmy to kupując prezent, który tę wyjątkową cechę podkreśli. Dzięki temu przyjemność sprawi mu nie tylko sam prezent, ale fakt, że doceniamy tym prezentem to, co nas uwiodło.
 
Dla brodacza i starannego golibrody
Gęsta broda, dwudniowy zarost czy jego brak? Co do tego każda z nas ma inne upodobania. Moda na bujne owłosienie twarzy zagościła u nas na dobre. Jeśli podobają nam się brodaci mężczyźni, to pod warunkiem, że ich zarost jest odpowiednio zadbany. Dlatego warto zastanowić się nad gadżetami  zarówno dla krótszego zarostu, jak i dorodnej brody. Polska firma ZEW for men oferuje panom różnego rodzaju, elegancko zapakowane zestawy, dzięki którym mogą pielęgnować owłosienie twarzy. Poza mydłami do brody, golenia, włosów oraz twarzy i ciała, w zestawach znajdują się trymery, szczotki i pędzle do golenia. Węgiel drzewny z Bieszczad zawarty w linii ZEW for men oczyszcza i odświeża, a brodzie nadaje zdrowy połysk. Taki prezent na pewno doceni każdy mężczyzna.
 
 
 
Dla sportowca
Jeśli doceniasz swojego partnera za to, że jest aktywny fizycznie, ćwiczy, a przy okazji ma świetną sylwetkę, to trafionym prezentem będzie elektryczny shaker. Promixx jest shakerem, który po naciśnięciu przycisku miesza suplementy żywieniowe. Dzięki takiemu gadżetowi mężczyzna będzie mógł bez najmniejszego wysiłku stworzyć mieszanki, koktajle i odżywki. Możesz nawet nie zdawać sobie sprawy, jak bardzo ucieszy go fakt, że grudkowate shaki, pudrowa konsystencja źle rozmieszanych protein oraz czasochłonne ręczne mieszanie, będą stanowiły dla niego przeszłość, a co za tym idzie, z jeszcze większą przyjemnością będzie dbał o swoją dietę.
 
Dla domowego szefa kuchni
Mówi się, że to mężczyźni są lepszymi kucharzami. Częściej też to właśnie oni zostają szefami kuchni. Jeśli mamy taką przyjemność, że w domu możemy liczyć na obecność partnera, który lubi gotować, to świetnym rozwiązaniem na prezent mikołajkowy będzie książka Jamiego Olivera pt. „Gotuj zdrowo dla całej rodziny”. Pozycja ta zachęca do przygotowywania zdrowych i smacznych posiłków każdego dnia, niezależnie od tego, czy jada się samemu, w dwójkę, z rodziną czy ze znajomymi.
 
 
pixabay
 
Dla zapracowanego
Jeśli nasza druga połówka należy do osób zapracowanych, bezustannie przebywających w biurze, to warto wziąć pod uwagę taki prezent, który przyda się w pracy i który przy okazji będzie też przypominał o swojej ukochanej. Na stronie internetowej pioro.co można zamówić eleganckie, pięknie zapakowane pióra, na których jest możliwość wygrawerowania dowolnego tekstu. Dzięki takiemu prezentowi nawet najbardziej zapracowany partner będzie o nas stale myślał, nawet przebywając w pracy.
 
 
pixabay
 
***
ZEW for men – podróże po bezdrożach i dzika natura stały się inspiracją do stworzenia nowej, polskiej marki kosmetycznej dla mężczyzn. ZEW for men to naturalne kosmetyki do mycia z węglem drzewnym z Bieszczad. W skład linii wchodzi pięć produktów: mydło do włosów, mydło do twarzy i ciała, mydło do golenia, mydło do brody oraz mydło 3 w 1 do twarzy, ciała i włosów. Węgiel drzewny zawarty w linii ZEW for men skutecznie oczyszcza i odświeża. Podczas kontaktu ze skórą, jego cząsteczki przyciągają zanieczyszczenia z powierzchni, a także z jej głębszych warstw. Uznawany jest za najsilniejszy absorbent występujący w stanie naturalnym. Pochodzi z dzikich lasów, z ostatnich bieszczadzkich wypalarni węgla, których tradycja sięga ponad 50 lat. ZEW for men produkowany jest w Polsce.
 
Więcej informacji na www.poczujzew.pl.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar