Diky

2016-12-03

Kosmetyki

Domowy barbershop

 ZEW for men prezentuje świąteczną nowość – limitowaną serię zestawów swoich mydeł z trymerem marki Wahl. Słowem, wszystko, czego potrzebuje mężczyzna do pielęgnacji twarzy i zarostu. Mydła zostały też zaopatrzone w mydelniczki, co ułatwi  ich przechowywanie i używanie w podróży.

Nie lada wyzwaniem, przed którym stajemy przed każdymi Świętami, jest wybranie prezentu dla mężczyzny. Skarpetki, żel pod prysznic, ramka na zdjęcie czy paczka czekoladek nie należą do najoryginalniejszych upominków, które mogą szczerze ucieszyć mężczyzn. ZEW for men śpieszy z pomocą – od 21 listopada dostępne są nowe zestawy ZEW for men X Wahl, przygotowane przez polską markę razem z amerykańskim producentem maszynek i trymerów. To wszystko, czego potrzebuje mężczyzna, aby jego łazienka zmieniła się w domowy barbershop.
 
 
W skład zestawu wchodzi: mydło do brody ZEW for men z mydelniczką, mydło do twarzy i ciała ZEW for men z mydelniczką, szczotka do brody ZEW for men oraz trymer Lithium Ion.
 
Z takiego prezentu ucieszy się zarówno tradycjonalista, jak i mężczyzna podążający za trendami. Tradycjonalista doceni praktyczną i wydajną formę mydeł, polski rodowód marki oraz niezawodność i solidność trymera Wahl. Mężczyzna podążający za trendami ucieszy się z wyjątkowego designu zarówno produktów marki ZEW for men, które zostały wyróżnione jako must have! na tegorocznym Łódź Design Festival, jak i opływowego, eleganckiego wyglądu trymera Wahl.
 
Bardzo cieszymy się, że możemy zaprezentować wynik współpracy z marką Wahl. Zaprzyjaźnieni z nami barberzy używają ich maszynek każdego dnia i bardzo je chwalą. Chcieliśmy tę atmosferę i jakość barbershopu przenieść do męskiej łazienki naszego klienta - tak powstał „Domowy Barbershop”, który jest esencją męskiej pielęgnacji. Mamy poczucie, że stworzyliśmy bardzo męski, bardzo elegancki i bardzo praktyczny zestaw, który jest naszą propozycją na świąteczny prezent. Mamy nadzieję, że Panowie zasłużyli! – mówi Renata Białowąs, Brand Manager ZEW for men.
 
***
ZEW for men – podróże po bezdrożach i dzika natura stały się inspiracją do stworzenia nowej, polskiej marki kosmetycznej dla mężczyzn. ZEW for men to naturalne kosmetyki do mycia z węglem drzewnym z Bieszczad. W skład linii wchodzi pięć produktów: mydło do włosów, mydło do twarzy i ciała, mydło do golenia, mydło do brody oraz mydło 3 w 1 do twarzy, ciała i włosów. Węgiel drzewny zawarty w linii ZEW for men skutecznie oczyszcza i odświeża. Podczas kontaktu ze skórą, jego cząsteczki przyciągają zanieczyszczenia z powierzchni, a także z jej głębszych warstw. Uznawany jest za najsilniejszy absorbent występujący w stanie naturalnym. Pochodzi z dzikich lasów, z ostatnich bieszczadzkich wypalarni węgla, których tradycja sięga ponad 50 lat. ZEW for men produkowany jest w Polsce.
 
Więcej informacji na www.poczujzew.pl.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar