2016-09-07

Dodatki

PUMA GUMMY Nowa kolekcja zegarków z kotem na tarczy

PUMA słynie z zamiłowania do projektowania ubrań i akcesoriów, które rewelacyjnie sprawdzają się każdego dnia jako dodatek casualowego i niezobowiązującego stylu. Dlatego też nowa kolekcja zegarków z kotem na tarczy to oryginalna i ciekawa propozycja w trzech wariantach kolorystycznych, doskonale uzupełniająca garderobę osób szukających charakterystycznych czasomierzy. 

Nie bez przyczyny projektanci marki nazwali linię GUMMY - z angielskiego gumowaty.  Wszystko za sprawą silikonowej konstrukcji zegarków – zarówno kopertę jak i pasek wykonano z tego tworzywa. Dzięki temu czasomierze PUMA mają nie tylko fajny, casualowy design, ale również są bardzo lekkie i przyjemne w noszeniu. Nowa kolekcja to trzy modele – czarny, biały oraz niebieski; każdy w wersji unisex mierzącej 46mm średnicy. Tarczę zegarków pokrywają poprzeczne wyżłobienia oraz wypukłe, duże logo marki. Zintegrowanie tych dwóch elementów pozwoliło uzyskać ciekawy efekt w stylu 3D. Model w wersji czarnej zdobią elementy w kolorze żółtego złota, natomiast bieli towarzyszy złoto, ale w różowym odcieniu. Niebieski zegarek połączono natomiast ze srebrnym kotem.
 
Hasło „Forever Faster” nieustannie towarzyszy marce przy tworzeniu nowych kolekcji. PUMA niezmiennie stawia na szybkość w wyprzedzaniu ustalonych reguł gry i modowych konwenansów. Dlatego też, każdy  przygotowany przez PUMĘ  projekt jest ciekawy, niesztampowy i nowatorski. Marka obrała taką ścieżkę nie tylko w temacie ubrań czy obuwia, ale również w podejściu do zegarków. Nic więc dziwnego, że prezentowana linia czasomierzy GUMMY doskonale wpisuję się w filozofię brandu  „Forever Faster”. 
 
Cena zegarków : 399zł 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar