2016-08-06

Dodatki

Huawei Watch zaprogramuje Ci dzień

Szukasz klasycznego, pięknego zegarka, który kryje w sobie możliwości nowych technologii? Chcesz mieć własnego asystenta planowania na nadgarstku? Przekonaj się, jak Huawei Watch ułatwi Ci życie. 

 
Aktywny poranek
Wstawanie rano bywa ciężkie, ale Huawei Watch sprawi, że będzie ono przyjemniejsze. Można pożegnać się ze skrzeczącym budzikiem i zacząć dzień od dobrych wibracji… na swoim nadgarstku. Wychodząc na poranny jogging warto mieć ze sobą nie tylko motywującą muzykę, lecz także urządzenie śledzące aktywność fizyczną. Huawei Watch zaopatrzy Cię w 3 bardzo pomocne funkcje - będzie kontrolował liczbę spalanych kalorii, przebyte kroki i aktualny puls. Jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji, wystarczy zainstalować dodatkowe aplikacje jak Endomondo czy Runastic. Zajmie Ci to kilka sekund, a przemieni Twój zegarek w trenera personalnego! 
 
 
 
 
Przy biznesowym spotkaniu
Śniadanie biznesowe w nieznanym mieście? Huawei Watch nadal czuwa. Zsynchronizowany z mapami Google, znajdzie najkrótszą drogę i będzie pilnował żebyś się nigdy nie zgubił. 
 
 
 
Podczas spotkania Huawei Watch dyskretnie monitoruje Twoje połączenia przychodzące, wiadomości i powiadomienia. Nie zignorujesz żadnego telefonu od swojego szefa, który zawsze może zadzwonić z informacją o awansie! 
 
Lunch na mieście
Po udanym spotkaniu, nadszedł czas na chwilę odpoczynku. Ale gdzie można zjeść coś dobrego? Wystarczy powiedzieć do zegarka: „znajdź restauracje” – Watch odszuka idealne miejsce i pokaże je na wyświetlaczu w kilka sekund. Podczas posiłku często wpadamy na świetny pomysły, który możemy zapisać na serwetce lub… w notatce głosowej. Teraz możesz spokojnie zapomnieć o wszystkich zgubionych karteczkach - wystarczy powiedzieć do Huawei Watch „zrób notatkę” i podyktować to, co chcesz zapisać.  Twoje pomysły od razu przeniosą się do folderu w chmurze. 
 
 
   

Szalona noc
Kiedy nadchodzi wieczór, możesz dopasować swój zegarek do eleganckiej kreacji! Wskaż najlepszy motyw z tych, które podpowie Ci zegarek - do wyboru masz klasyczną tarczę, kwiatowe kompozycje, modernistyczne wzory, a nawet pop-artowe desenie. Huawei Watch jest zrobiony z wysokiej jakości stali nierdzewnej, uzupełniony o skórzany pasek, wygląda bardzo szykownie. W zależności od tego, którą kreację wybierzesz, w kilka sekund możesz wymienić bransoletę na srebrną lub złotą. 
 
 
Watch pomoże Ci też dobrać muzykę na imprezę. Kawałki ze Spotify albo Deezera, będziesz mógł puścić ze swojego nadgarstka! 
 
Nowy dzień z Huawei Watch
Po udanej imprezie zawsze bałeś się, że zapomnisz o tym, że z samego rana masz samolot? Teraz możesz wyszeptać do swojego Watcha „Ustaw alarm na 6 rano” - on nie pozwoli Ci zaspać. To jedyny asystent, który nigdy się nie spóźnia! 
 
Od pierwszego momentu, kiedy zaczynasz nosić Watcha stanie się on dla Ciebie niezbędny.  Nie będziesz mógł wyobrazić sobie życia bez powiadomień i przypomnień, które pojawiają się na Twoim nadgarstku. Urządzenie jest kompatybilnie z różnymi nakładkami Android oraz iOS’em. Choć w środku pracuje masa czujników – żyroskop, akcelerometr, pulsometr i barometr, to jego bateria wytrzyma 2 dni bez ładowania. 
 
Huawei Watch jest nie tylko inteligentnym zegarkiem, ale też piękną elektroniczną biżuterią. Do wyboru poza standardową wersją dostępny jest także Lady Watch zdobione kryształkami Swarovskiego. Luksusowy design, wzbogacony o szafirowe szkło jest technologicznym dziełem sztuki.
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar