2016-08-04

Oczy

Brwi doskonałe - profesjonalna stylizacja z INGRID Cosmetics

Podkreślają piękno, wysubtelniają lub dodają wyrazistości. To właśnie doskonale dopasowane i wypielęgnowane brwi dodają charakteru każdej kobiecej twarzy. Są jak kropka nad „i” w makijażu, dlatego warto poświęcić ich stylizacji odrobinę więcej czasu i nadać im maksymalnie naturalny wygląd. Dla osiągnięcia, pożądanego efektu, eksperci laboratorium Verona Products Professional, opracowali kompaktowy zestaw cieni i wosku do brwi.

 

Niewiele kobiet decyduje się na makijaż łuku brwiowego, z obawy o karykaturalne efekty. Jeśli tylko do charakteryzacji wykorzystamy odpowiednie kosmetyki, bez obaw stworzymy doskonały wygląd. Aby maksymalnie ułatwić codzienny make-up  marka INGRID Cosmetics stworzyła zestaw cieni i wosku do brwi dla prawdziwych profesjonalistek.
 
Praktyczny i poręczny komplet pozwala nadać im pożądany kształt, zagęścić i podkreślić kolor, gwarantując przy tym bardzo naturalny wygląd. Trzy zbliżone do siebie kolorystycznie cienie w kamieniu, zapewniają indywidualny dobór barwy. Natomiast wosk służy do ułożenia włosków, wygładzenia i utrwalenia kształtu. Dołączony do zestawu aplikator, ułatwi całą stylizację.   
 
Chociaż makijaż łuku brwiowego z pozoru wydaje się ryzykowny, wzmocnione brwi w niesamowity sposób optycznie otwierają oczy i podkreślają spojrzenie. Powieka staje się bardziej wypukła, przez co oprawa oczu jest jeszcze bardziej wyrazista. Zestaw cieni i wosku nada kształt, uzupełni lub zdyscyplinuje niesforne włoski, kreując perfekcyjny wygląd. Twarz będzie wyglądać świeżo, a podkreślone naturalnym pięknem oczy – zachwycały delikatnym spojrzeniem.
 
PROFESJONALNY ZESTAW DO STYLIZACJI BRWI INGRID - 13,99 zł. 

Komentarze (2)

Agata (2016-08-20 00:26:50)
sklepy
ja znajduje wszelkie kosmetyki Ingrid w drogerii z kosmetykami, ponieważ Ingrid ma przystępne ceny to wybór jest duży prawie na każdy stoisku z kosmetykami.
Kasia (2016-08-19 13:38:23)
INGRID
Cześć dziewczyny może wiecie, gdzie można kupić kosmetyki INGRID, ta paletka do brwi wydaje się świetna!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar