2016-07-24

Dodatki

KOMONO x Tomorrowland

Odkryj efekty fascynującej współpracy pomiędzy pokrewnymi duszami, czyli marką KOMONO i festiwalem Tomorrowland, który rozpoczyna się właśnie dziś! W wyniku tego połączenia, granice między modą a muzyką, rzeczywistością a fantazją, światłem a ciemnością, znikają!

 
Zarówno w przypadku marki Komono jak i festiwalu, historia rozpoczęła się w Belgii, a to co je połączyło, to marzenie o stworzeniu dużej, unikalnej społeczności. Ich zjednoczenie było tylko kwestią czasu. Inspiracją do stworzenia kolekcji Komono było zacieranie się granic, świat bez przeciwności. Powstałe modele to zbiór ponadczasowego i aktualnego designu marki. Projekty wyróżnia użycie półprzezroczystego gradientu, zarówno w samym princie, jak i w soczewkach. Cieniowane szkła robią ogromne wrażenie! Na każdym egzemplarzu wyryto też słowa, mające pomóc w zachowaniu magicznej perspektywy na świat, pozytywnego spojrzenia na życie.
 
Okulary KOMONO x Tomorrowland są dostępne w wybranych sklepach na całym świecie oraz na stronie internetowej komono.com i Tomorrowland.com od 12 maja 2016 roku.
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar