2016-07-11

Usta

Matowa Szminka w płynie VIPERA LIP MATTE COLOR

Kolekcja Szminek  w płynie LIP MATTE COLOR od VIPERA COSMETICS zawiera spektrum kolorów, które są zarezerwowane nie tylko na przyszły rok, ale także na drugą połowę roku 2016 - burgund, marsala, wino, zachwycająca głębią czerwień, ogrodowy róż oraz ekologiczna mieszanka beżu z podmuchem różu. Szminki urzeczywistniają marzenia wielu kobiet: noszenie sensorycznie nieodczuwalnego, intensywnego koloru z bardzo długotrwałym, gładkim efektem na ustach! Nie smuży ani nie wychodzi poza kontur ust.  Jakże cieszy pełne pokrycie ust matowym kolorem przez wiele godzin, bez uczucia przesuszenia czy lepkości. Pozwól Szmince wyschnąć na ustach. Kolekcja zawiera sześć, jakże szykownych kolorów bieżącego i przyszłego sezonu, absolutne „must have”.

LIP MATTE COLOR
 
Dbając o jakże ważne szczegóły, trudno obojętnie minąć synonim luksusu, jakim jest najbardziej pożądana Szminka do Ust w naszych czasach – nadzwyczaj piękna i trwała na ustach LIP MATTE COLOR. Wystarczy jedna aplikacja, pierwsze spotkanie z kolekcją, aby zakochać się w wyrazistej szmince. 
 
Opakowanie zawiera precyzyjny aplikator, który równomiernie pokrywa wargi kolorem. W efekcie, usta zostają wspaniale wypełnione intensywną barwą o welwetowym wykończeniu, a naskórek zyskuje walory nawilżenia i wygładzenia. Po wyschnięciu na ustach jawi się jako matowa, odporna na ścieranie, pozostająca w pełnej krasie na ustach nawet  przez 12 godzin.  Ewentualny nadmiar koloru polecamy odcisnąć na chusteczce higienicznej, co wzmocni efekt matu. Trwały makijaż ust usuwamy dowolnym środkiem do demakijażu.
 
 
 
Szminka LIP MATTE COLOR - Esencja Koloru w Płynie nie wysusza naskórka, perfekcyjnie pokrywa usta kolorem, przy czym jest niezwykle komfortowa – nie pozostawia uczucia lepkości i jest niewyczuwalna na ustach. Bogata w nawilżające emolienty lekka formuła Szminki, która zapobiega wysuszaniu ust wyposażona jest również w pigmenty aktywowane przez PH skóry, co wpływa również na trwałość koloru na ustach przez wiele godzin, mimo jedzenia i picia.
 
Pojemność: 5 ml 
Cena: 19,99 zł
 
IDEALNY DUET 
 
Kolorystycznie dobrana konturówka wspomaga perfekcyjny wizerunek umalowanych ust, dlatego rekomendujemy właściwy odcień Konturówki z Linii IKEBANA: 
 
Konturówka IKEBANA lilac 362 dla Szminki LIP MATTE COLOR 601 florid
Konturówka IKEBANA berry 357 dla Szminki LIP MATTE COLOR 602 scarlet
Konturówka IKEBANA royal 355 dla Szminki LIP MATTE COLOR 603 precious
Konturówka IKEBANA rosebud 360 dla Szminki LIP MATTE COLOR 604 mellow
Konturówka IKEBANA sorbet 361 dla Szminki LIP MATTE COLOR 605 perky
Konturówka IKEBANA red 358 dla Szminki LIP MATTE COLOR 606 vermillion
 
 

PEREFKCYJNA APLIKACJA MATOWEJ SZMINKI W PŁYNIE
 
Matowa szminka w płynie o długotrwałych cechach, to aktualnie najbardziej pożądany i najczęściej używany kosmetyk wśród miłośniczek makijażu. Ich wyróżniającą się ważną zaletą jest piękny kolor niewzruszenie trwający na ustach nawet przez kilkanaście godzin, mimo jedzenia i picia. Po aplikacji zastyga, tworząc na ustach welwetowy makijaż odporny na ścieranie. Prawidłowo wykonany makijaż ust Szminką LIP MATTE COLOR - Esencja Koloru w Płynie, pozwala na wyróżnienie się z tłumu i komfort nie kontrolowania wyglądu w czasie wydarzeń dnia i wieczoru. 
 
Jak osiągnąć efekt uwodzicielskich, pełnych ust z LIP MATTE COLOR?
 
Każda szminka prezentuje się najokazalej na gładkiej tafli ust bez suchych skórek czy pęknięć. 
 
Codzienna dbałość o odpowiednie nawilżenie oraz pielęgnacja warg z pewnością podniesie walory ust. Fantastycznie pomogą w tym paramedyczne Sztyfty Pielęgnacyjne z Linii „MED Club” od VIPERA COSMETICS. 

Jak krok po kroku wykonać perfekcyjny makijaż ust Szminką LIP MATTE COLOR?
 
1. Obrysuj usta Konturówką z Kolekcji IKEBANA w kolorze zbliżonym do Szminki, nadając im pożądany kształt
2. Rozprowadź Szminkę na górnej wardze, poczynając od konturu na środku ust w kierunku kącików zewnętrznych. Ze starannością wypełnij wargi cienką warstwą Szminki
3. W kolejnym kroku aplikuj Szminkę na dolnej wardze, od zewnętrznych kącików ust ku ich środkowi
4. Ewentualny nadmiar Szminki polecamy odcisnąć na chusteczce higienicznej
 
 
 
Przed wyrysowaniem kształtu ust Konturówką, nałóż na łuk kupidyna rozświetlacz z Kolekcji STROBING GLOW od VIPERA COSMETICS, jeśli zamierzasz optycznie powiększyć usta.
 
LIP MATTE COLOR wypełni Twoje usta lekkością w intensywnej barwie uwodzicielskiego koloru. To najmodniejszy makijaż ust tego lata!
 
Kolekcja Szminkek LIP MATTE COLOR dostępna jest w Firmowych Stoiskach VIPERA COSMETICS, wybranych Drogeriach Partnerskich oraz Firmowym Sklepie ON-LINE: https://sklep.vipera.com.pl , https://sklep.vipera.com.pl/pl/c/Szminki-w-plynie/139 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar