2016-06-10

Buty

Aga Dyk ambasadorką Animalbale

Tagi: buty

Agnieszka Dyk została ambasadorką marki obuwniczej Animalbale. Współpraca ta jest rezultatem dużego sentymentu dla polskiej marki oraz zachwytu nad dbałością o każdy szczegół tworzonych kolekcji.

 
Dyk od 2015 roku, równolegle z działalnością w zespole Brathanki rozpoczęła pracę nad indywidualnym projektem muzycznym. Single „Creme Brulee” oraz „Wracaj.com” zapowiadają jej solową płytę, której premierę zaplanowano na październik bieżącego roku. Utwory piosenkarki, podobnie jak i ona sama, są bardzo pogodne i optymistyczne – cechuje je zabawa słowem i dźwiękiem oraz duża ekspresja. Widoczna jest w tym inspiracja latami 60. 
 
Działania i stylistyka w jakiej obraca się piosenkarka wpisały się w konwencję polskiej marki Animalbale, której założycielką jest projektantka Alicja Stefańska. 
 
Jest mi niezmiernie miło wspierać rodzimą myśl projektową i lokalną firmę. Uważam, że powinniśmy wspierać polskie marki. Alicja Stefańska jest dziś jedną z niewielu projektantek obuwia w Polsce, która oprócz samego projektowania kolekcji także samodzielnie tworzy prototypy, modele specjalne i własnoręcznie wykonuje buty szyte na indywidualne zamówienie. Osobiście dba o każdy detal butów. Nie mogłam nie ulec urokowi tych butów – komentuje Aga Dyk.
 
 
Kolekcje obuwia Animalbale tworzone są  z myślą o kobietach odważnych, niezależnych, lubiących oryginalność i nowe wyzwania. Są inne niż wszystko to, co widzimy na półkach sklepowych. Choć cechuje je klasyczne podejście do projektowania i formy, są charakterystyczne i niepowtarzalne. 
 
Cała idea marki jest odpowiedzią na pewien określony styl bycia - dystans do siebie i świata, przemijającej mody, a także poczucie humoru z odrobiną zadziorności i słodyczy. Taka też jest właśnie Aga Dyk – wielobarwna, pełna energii i pasji. To przeważyło o zaproszeniu jej do współpracy – mówi Alicja Stefańska.
 
Poza Agnieszką Dyk wielbicielkami butów tej marki są również m.in. Olga Borys, Anna Iberscher, czy Bernadetta Machała

Komentarze (3)

Wiolka (2016-06-12 21:43:31)
moda wraca
Trafna uwaga z tymi latami 90-tymi. Też to zauważyłam, młodzież tego nie dostrzega,bonie pamięta tamtych czasów, ale lata 90-te są widoczne w modelach plecaków, kurtkach, spodnia czy chociażby długich włosach, teraz każda młoda dziewczyna ma długie włosy, zawsze rozpuszczone, kiedyś też się tak chodziło, także moda wraca.
Dorcia (2016-06-11 23:40:38)
usta, usteczka
fajne są te buty, takie usta kojarzą mi się z latami 90-tymi.
ANETA P. (2016-06-11 19:31:38)
Buty
gratulacje ;)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar