2016-06-08

Usta

Nowe pomadki do ust w drogeriach Natura

Już 9 czerwca do marki KOBO Professional i Sensique wprowadzają nowe zestawy pomadek do ust w głębokich i intensywnych kolorach. Zawarta w nich formuła ze składnikami odżywczymi zapewni matowe wykończenie i nada makijażowi wyrazistości. Produkty będą dostępne wyłącznie w drogeriach Natura w całej Polsce. 

 
KOBO PROFESSIONAL MATTE LIPS
Pomadka zapewniająca ustom matowe wykończenie i pełne nasycenie kolorem. Równomiernie się nakłada i utrzymuje przez długi czas. Połączenie specjalnie dobranych polimerów oraz składników aktywnych pozwala zapewnia ustom odpowiedni poziom nawilżenia, jędrności oraz wygładzenia.
 
Waga 4,5 g. Cena 15,99 zł
 
Dostępne 6 kolorów:
 
 
Pomadki zawierają wysoką koncentrację pigmentów oraz wypełniających mikrosfer dla zapewnienia głębokich, trwałych odcieni, które utrzymują się długo na ustach. Formuła odporna na ścieranie i rozmazywanie z dużą ilością składników odżywczych i nawilżających. W swoim składzie zawiera substancje aktywne zapobiegające pierzchnięciu ust takie jak:
  • odżywczy olej z rącznika,
  • masło shea,
  • hydro nawilżający olej z dyni drzewiastej.
 
Formuła bogata w polimer longlasting KOBOGUARD® o właściwościach „non-transfer”, który utrzymuje pomadkę na ustach, bez przenoszenia jej na np. filiżankę.
 
W celu uzyskania najlepszego efektu  przed użyciem pomadki MATTE LIPS polecane jest nałożenie pomadki ochronnej, lub bazy pod pomadkę. Po aplikacji należy odczekać kilka sekund i odbić usta chusteczką w celu delikatnego usunięcia nadmiaru szminki oraz utrwalania jej matowego wykończenia. 
 
 
SENSIQUE MATTE FITS PERFECTLY
Matowa pomadka do ust w kredce, do temperowania. Nadaje ustom zdecydowany kolor i aksamitne wykończenie.
 
Waga 2 g. Cena 9,99 zł
 
Dostępne 7 kolorów:
           

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar