2016-06-07

Buty

adidas Originals x Kanye West YEEZY BOOST 750 LIGHT GREY

Kanye West i adidas Originals prezentują kolejną wersje kultowych YEEZY BOOST 750, które po raz pierwszy dostępne będą również w Polsce. Premiera już 11 czerwca, wyłącznie w Warsaw Sneaker Store! 

 

YEEZY BOOST 750 były pierwszymi butami z kolekcji Kanye West i adidas Originals, która w 2015 roku została poszerzona o dwa dodatkowe, równie popularne modele – 350 i 950. Każdy z nich w rekordowym tempie zniknął ze sklepowych półek. Już niebawem w sprzedaży pojawi się kolejna wersja ikonicznych YEEZY BOOST 750! 
 
Tak jak w poprzednich odsłonach 750-tek, wysoka cholewka została wykonanaz wysokiej jakości, delikatnego zamszu, połączonego z charakterystycznym dla tego modelu, tekstylnym paskiem. Tym razem butom nadano jasno-szary odcień „Light Grey”. Osadzono je na półprzeźroczystej gumowej podeszwie, wyposażonej w komfortową i bardzo wydajną technologię BOOST™. 
 
YEEZY BOOST 750 łączą w sobie technologiczny dorobek marki z nowoczesną, śmiałą i wybiegającą w przyszłość estetyką, z której zasłynął amerykański raper. 
 
YEZZY BOOST 750 „Light Grey” dostępne będą od 11 czerwca 2016 roku w warszawskim sklepie WS2 przy ulicy Szpitalnej 4 oraz za pośrednictwem strony adidas.com. Cena modelu: 1499 zł.
 
www.adidas.com/KANYE
#YEEZYBOOST
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar